Русский Выберите язык  Выберите язык

Главная / Статьи
Статьи
Быстрый переход:  
07.07.2013

Влада остаточно підтвердила, що намагається втілити будь-якими способами обрання Президента Януковича на другий термін. Оскільки таке секретне засідання і голосування за нового голову Центрвиборчкому у суботу свідчить про отримання владою повного контролю над ЦВК, - заявляють в партії "УДАР".

"Спочатку у порушення законів, регламенту і процедури голосування провладні фракції в парламенті здійснюють кадрові зміни в складі Центрвиборчкому.

Опозиція робила все можливе, а...

 
13.06.2013

Згідно з останньою соціологією Центру Разумкова президент Віктор Янукович попри все залишається найрейтинговішим кандидатом, навіть якщо б на вибори йшла Юлія Тимошенко.
В такому разі чинний президент отримав би 23,4% серед тих, хто має намір взяти участь у виборах, друге місце - у Тимошенко (16,3%), Віталій Кличко отримує 15,5%, Арсеній Яценюк – 8,4%, Олег Тягнибок отримав би 6,7% голосів виборців.
У ситуації, якщо Тимошенко не зможе взяти участі у виборах, на першому місці також Я...

 
30.05.2013

За сьогоднішніх обставин так званий народний праймеріз кандидата у президенти від опозиції є найбільш реалістичним сценарієм.

Про це заявив народний депутат, один із лідерів «Батьківщини» Микола Томенко сьогодні в ефірі запорізького телебачення, коментуючи позицію Юлії Тимошенко щодо того, що не варто визначати єдиного кандидата від опозиції у першому турі, натомість варто одностайно підтримати того опозиціонера, хто вийде у другий тур, та до виборів підписати відповідну публ...

 

Я хочу чітко заявити, що я проти висунення від опозиції єдиного кандидата в Президенти, якщо вибори будуть відбуватися в два тури. Вважаю, що висунення єдиного кандидата від опозиції на Президентські вибори не тільки не потрібно, але й вкрай шкідливо для перемоги. Для цього є три аргументи і, на мій погляд, вони вагомі.

По-перше, і це можливо головне - ніхто нікому не давав права в кулуарах замість всенародного голосування обирати Президента країни на основі якихось незрозумілих непрозор...

 
21.05.2013

На наступні президентські вибори, чергові чи позачергові, опозиційні сили повинні висунути єдиного кандидата, щоби перемогти чинний режим Януковича  і зробити з України європейську державу. Про це заявив лідер фракції “УДАР” Віталій Кличко під час акції “Вставай, Україно!” в Києві.

“Ми повинні об’єднатися і нанести потужний удар по сьогоднішній владі, щоби перезавантажити владу. Тому я дуже радий, що сьогодні лідери всіх трьох  опозиційних си...

 
18.05.2013

Якщо режим Януковича протисне перехід до обрання президента в один тур, опозиція визначать єдиного кандидата вже в першому турі.

Таке зобов’язання взяли «Батьківщина», «УДАР» та «Свобода» в Декларації про координацію дій в боротьбі з режимом Януковича, яку Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок підписали 18 травня у Києві під час загальнонаціональної акції протесту «Вставай, Україно!».

«При збереженні чинного поряд...

 
03.05.2013

Власть пытается отвлечь людей от кризиса навязыванием идеи, что на президентских выборах возможен сценарий выхода во второй тур Януковича и Тягнибока.

Об этом в интервью 5 каналу сказал Олег Тягнибок. 

"Теоретически второй тур - Янукович и Тягнибок. По скольку у нас происходит перманентное синусоидальное голосование на президентских выборах, на этих выборах будут голосовать за государственника. Я вас уверяю, что любой, кто войдет во второй тур из представителей оппози...

 
30.03.2013

«Якщо політики не зможуть визначити єдиного кандидата у президенти від опозиції, то суспільство виконає цю функцію», - заявив один із лідерів «Батьківщини» Микола Томенко на прес-конференції у Запоріжжі, відповідаючи на запитання, чи буде на виборах 2015 року єдиний кандидат від опозиційних сил.

За словами Миколи Томенка, «програма максимум», або так званий ідеальний сценарій – це коли політики самі домовляться і вже напередодні президентської ви...

 
01.03.2013

Юрий Луценко не будет баллотироваться в президенты в 2015 году.

Об этом он написал, отвечая на вопросы, собранные блогером Романом Шрайком.

"В 2015 году не буду. Потому что не имею полноценной команды. А без этого идти в президенты - глупость или заработки", - заявил экс-глава МВД и лидер "Народной самообороны".
"Кстати, чтобы понять истинные намерения уже имеющихся кандидатов, стоит не только оценивать их убеждения, намерения и волевой потенциал, узнать: ...

 
18.02.2013

Фракція «Батьківщина» готова до дострокових парламентських і президентських виборів і створює робочу групу з підготовки нового закону про вибори.

Про це повідомив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк на брифінгу у Верховній Раді після зустрічі фракції зі спікером парламенту в понеділок, 18 лютого.

Він наголосив, що політична криза, яка нині є в країні, «створена виключно Партією регіонів»: «Політична криза розпочалась з моменту, коли ...

 
09.02.2013

Александра Кужель удивлена, почему слова Юлии Тимошенко относительно поддержки Арсения Яценюка вызвали такой резонанс и удивление.

Об этом она заявила в эфире "Шустер.Live".

"Юлия Тимошенко – государственный деятель, а не частное лицо. И понимая, как власть делает одно дело за другим, она сказала, что мы должны быть готовы, сплоченные и работать на своего лидера фракции, вы должны работать на Яценюка", - пересказала Кужель.

"И я не понимаю, почему...

 
06.02.2013

В "Батькивщине" не хотят торопиться с окончательным решением относительно поддержки Арсения Яценюка в качестве единого кандидата от оппозиции на президентских выборах-2015.

Об этом в интервью "Комментариям" сообщил нардеп от "Батькивщины" Сергей Соболев.

"Давайте не будем забегать вперед. … Президентские выборы должны состояться в марте 2015 года. Сейчас есть только одно легитимное решение, принятое 8 партиями, которые в свое время и создали...

 
05.02.2013

Если Юлия Тимошенко не выйдет из тюрьмы до 2015 года, она просит поддержать в президентской борьбе единого кандидата.

Об этом "Украинской правде" рассказала Александра Кужель.

По ее словам, в понедельник она и другие женщины-депутаты, донесли позицию Юлии Тимошенко до фракции на заседании.

"Она через нас передала четко акценты на единство фракции, что не должно быть работы на разрыв со стороны обиженных или по другим каким-то другим мотивам", - сказала Кужел...

 
11.01.2013

2013-й рік стане генеральною репетицією президентських виборів і дасть відповідь на питання: які шанси у влади отримати другий президентський термін, а у опозиції – порушити гегемонію Партії регіонів.
Віктор Янукович лише почав звикати до президентської ролі, а вже змушений розпочинати боротьбу за переобрання. 2012-й рік остаточно переконав: нового Шарль де Голя з четвертого президента не вийшло.
"Реформи" залишилися переважно на папері, "покращення" торкнулося л...

 
04.01.2013

В 2013 году могут состояться досрочные парламентские и президентские выборы.

Об этом заявил один из лидеров "Батькивщины" Александр Турчинов в эфире 5 канала.

"В случае, когда безумное сползание Украины в пропасть не закончится, я не исключаю, что 2013 год может снова стать переломным годом для страны, когда состоятся внеочередные парламентские и президентские выборы, чтобы сформировать власть, которая спасет страну", - сказал он.

По словам Турчинов, с начал...

 
29.12.2012

Кандидат на пост мэра Киева должен рассматривать эти выборы, как возможность работать на благо столицы, а не как площадку для тренировки перед президентскими выборами.

Об этом сообщил первый замглавы партии "Батькивщина" Александр Турчинов в эфире телеканала ТВi.

"Я убежден, что планировать действия нужно не только во время выборов в, скажем, областные, городские советы, но и во время, безусловно, выборов мэра Киева и Киевского совета. Это очень важно", - отметил...

 
28.12.2012

Голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк вважає, що для перемоги демократичних сил на президентських виборах 2015-го року повинно бути «щось на кшталт демократичної монополії».

«Конкуренція на виборах 2015-го року означає знову перевага президента Януковича», - сказав він в ефірі програми «Вечір з Миколою Княжицьким» на телеканалі ТВі.

«Якщо хтось думає, що він сам може зіграти самостійну гру на президе...

 
27.12.2012

Загальнонаціональне опитування  провели  Фонд  «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва разом із соціологічною службою Центру Разумкова з 21 по 24 грудня 2012 року.  Було опитано 2009  респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірніст...

 
26.12.2012

Оппозиция должна определяться с единым кандидатом на пост президента во втором туре выборов.

Об этом сообщил лидер партии "Свобода" Олег Тягнибок в эфире телеканала ТВi.

"Сейчас мы говорим о президентских выборах. Здесь очень важно чтобы оппозиция сумела определиться с единым кандидатом во втором туре", - уточнил он.

"Я думаю, что будет очень опасно, если оппозиция выставит сразу только одного кандидата. Избирательная кампания президентская она очень дл...

 

Если бы выборы Президента Украины состоялись в ближайшие выходные (заметим, что это прямо накануне Нового года), то более 25,8% опрошенных украинцев — то есть более четверти — снова выбрали бы Виктора Федоровича Януковича.

Об этом, во всяком случае, говорят результаты опроса, который был проведен еще в первой половине декабря Ценром социальных исследований «София» среди респондентов, которые намерены голосовать на выборах.

А вот второе место в рейтинге довери...

 

Рассылка подписчикамRSS 2.0


 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X