Русский Выберите язык  Выберите язык

Яценюк считает, что идея Тягнибока о президентстве будет проигрышем

Голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк вважає, що для перемоги демократичних сил на президентських виборах 2015-го року повинно бути «щось на кшталт демократичної монополії».

«Конкуренція на виборах 2015-го року означає знову перевага президента Януковича», - сказав він в ефірі програми «Вечір з Миколою Княжицьким» на телеканалі ТВі.

«Якщо хтось думає, що він сам може зіграти самостійну гру на президентських виборах, то я зразу скажу чим це закінчиться. Програшом. Виграти можна тільки разом», - наголосив він.

Він зазначив, що «вибір 2010-го року показав, що опозиційна конкуренція привела до того, що виграла неконкурентна особа – президент Янукович». «Тому треба чимось поступитись, треба навчитись домовлятись, вибачати один одного… Мудрішати треба. Це дасть можливість приймати правильні рішення… І ми з Юлією Тимошенко пройшли цей період», - додав Арсеній Яценюк.

«Правильне рішення було залишити минуле в минулому, вибачити один одному й іти разом до перемоги. І ми так ідемо. Ми отримали такий кредит довіри (на парламентських виборах - ред.) завдяки правильному і справедливому рішенню – об’єднатись. Це рішення в першу чергу Юлії Тимошенко, моє і наших всіх побратимів і партнерів по Об’єднаній опозиції «Батьківщина». Нам вдалось зробити крок до того, щоб змінити країну в 2015-му році і щоб не дати можливості до 2015-го року Януковичу фактично знищити Україну», - підкреслив він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що боротьба на виборах-2015 буде «більш запеклою, ніж на парламентській виборчій кампанії»: «Те, що ми отримали мандати членів парламенту – це квиток на війну для того, щоб робити велику перемогу».

За його словами, у Партії регіонів вважають, що «влада – це як злиток золота, якийсь маєток, акції чи активи»: «Вони не усвідомлюють, що таке реальна влада. Що це в першу чергу неймовірна відповідальність, долі мільйонів людей, майбутнє країни. Вони не збираються віддавати владу, тому що для них це як віддати гроші, активи, чи підприємства, якими вони володіють».

«Не буде простого сценарію. Вибори 2015-го року не пройдуть у форматі виборів 2010-го року. І це треба вже сьогодні чудово усвідомлювати. Це означає, що просто піти на виборчі дільниці і проголосувати буде замало для того, щоб захистити вибір українців і для того, щоб дійсно змінити владу. Лінійними ці вибори не будуть. Вони будуть дуже відрізнятися від демократичних президентських виборів 2010-го року і думаю, що за духом вони будуть також відрізнятися від виборів 2004-го року. Тобто це буде щось нове, інше. Це скоріш за все буде формат боротьби справжньої ідеї з великими грошима», - сказав Арсеній Яценюк.

«Ця ідея… не може бути народжена однією особистістю. Така ідея може бути продуктом мільйонів. І шлях її народження – це думки і сподівання цих мільйонів. І вони раніше чи пізніше об’єднаються. Вони мусять об’єднатися до виборів 2015-го року. Чому? Тому що мало виграти вибори 2015-го року. Для реальних змін в країні треба виграти бажання людей змінювати. Треба виграти волю до цих змін, жадобу до перемоги, бажання бути першим, бажання до того, щоб дійсно бути кращим. А хто це буде втілювати? Той, хто стане президентом у 2015-му році, на плечі того і ляже найбільша відповідальність», - зазначив він.

byut.com.ua

Як відомо, лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що опозиція має визначатися з єдиним кандидатом на пост президента у другому турі виборів.

 

 

Автор: admin от 28.12.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X