Русский Выберите язык  Выберите язык

Главная / Статьи
Статьи
Быстрый переход:  


25.05.2014

Экс-премьер Юлия Тимошенко признала, что президентские выборы были честными.


Об этом она сказала, отвечая на вопросы журналистов.
"Эти выборы были такими, которых возможно мы не видели за 23 года независимости", - сказала она.

"На выборах, которые прошли в условиях военной агрессии, голосовать было очень сложно, поэтому то, что эти выборы состоялись, это большая победа Украины и украинского народа", - отметила она.

Тимошенко поблагодарила всех граждан, ...

 
21.05.2014

Цієї неділі Україна обиратиме президента. Обиратиме в складних умовах – відрізаність Криму, "парад суверенітетів" у Східних областях, проведення АТО там же.

Окрім цього, є ще один внутрішній фактор, який викликає тривогу. А саме – ті процеси, які вже протягом місяця відбуваються в системі адміністрування виборів.

Після створення окружних виборчих комісій 17 квітня ЦВК прийняла 17 постанов про внесення змін у склади ОВК. Станом на 15 травня було замінено більше ...

 

Члены избирательных комиссии от Компартии массово пытаются сорвать выборы в Днепропетровской области.

Об этом в своем Facebook написал заместитель главы облгосадминисмтрации Борис Филатов.

"Сегодня Симоненко и Ко перешли все границы. Они хотят сорвать выборы и украсть у нас нашу страну. Прямо сейчас на Днепропетровщине начался массовый выход комми из избирательных комиссий", - написал он.

"Я обращаюсь ко всем патриотам вне зависимости от партийной принадлежности ...

 
16.05.2014

Лесю Оробец возобновили как кандидата в мэры Киева.

Об этом в своем Facebook написала сама Оробец.

"Мы победили. ЦИК единогласно восстановила меня как кандидата и в мэры, и в депутаты Киевсовета во главе списка партии "Новая жизнь"", - сообщила Оробец.

Позднее в ЦИК сообщили, что кроме Оробец возобновлен и кандидат в мэры Иван Салий.

"Проанализировав имеющиеся документы, Комиссия установила, что, согласно положениям закона о местных выборах, лицо, ...

 
29.04.2014

  Газета "Сегодня" разбирается кто же "кует победу" в штабах основных претендентов на президентский пост Для победы в президентской гонке важен не только личный ресурс кандидата, его финансовые, и медийные возможности, поддержка элит и симпатии электората. Крайне важную роль играет команда – и дело тут не только в вопросах организации хода кампании, но и в должном и своевременном реагировании на «сюрпризы», которые каждый день подкидывае...

 
26.04.2014

Віталій Кличко подав документи до територіальної виборчої комісії Києва для реєстрації кандидатом на посаду міського голови столиці.
“Щойно подав документи до виборчої комісії. Прогнозують, що буде зареєстровано багато конкурентів, кожен з яких представлятиме програму розвитку Києва. Але головне - це команда, яка зможе взяти на себе відповідальність і в цей непростий час реалізувати реформи, на які давно чекають люди.  Наше найголовніше завдання – реалізувати очікування кия...

 

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова у місті Києві з 11 по 17 квітня 2014 року. Всього опитано 2039 респондентів віком від 18 років (з них 1020 респондентів були опитані у своїх помешканнях та 1019 респондентів були опитані на вулиці). Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Вибірка дослідження (так само як і окремо підвибірки опитаних у помешканні та на вулиці) є репрезентативними стосовно дорос...

 

Кандидат в президенты Юлия Тимошенко заявила, что другой кандидат на должность Петр Порошенко ездил в Вену на встречу к бизнесмену Дмитрию Фирташу, которому США предъявили обвинения.

Об этом политик заявила в эфире программы Шустер Live.

"Сейчас мы с вами сидим на дебатах. Спасибо своим конкурентам на этих выборах, которые пришли и все-таки дебатируют. Но мы видим свободное кресло Петра Порошенко. Почему уже вторые дебаты кандидат в президенты не приходит?" - спросила она....

 
24.04.2014

В Центральній виборчій комісії пройшов навчальний семінар-нарада з головами та секретарями окружних виборчих комісій з питань організації підготовки та проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року.

Вітаючи присутніх на заході, Голова Комісії Михайло Охендовський висловив сподівання, що окружні виборчі комісії докладуть максимум зусиль і зуміють організувати роботу так, щоб ці вибори були підготовлені та відбулися на найвищому рівні.  «Тож попереду на ...

 

Президентські вибори відбудуться в означений термін і будуть визнані юридично правочинними.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю ТСН заявив голова Центральної виборчої комісії України Михайло Охендовський.

Він зазначив, що голосування 25 травня станеться за будь-якої політичної погоди. Попри непросту ситуацію на Сході, волевиявлення громадян не зірве ніщо, наголосив Охендовський. Керівник ЦВК пояснив, що норми закону дозволяють вважати вибори такими, що відбулися, навіть якщо вони ре...

 
10.04.2014

Кандидат в Президенти від партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко на багатотисячному мітингу в Хмільнику (Вінницька область) наголосила, що не зніматиме свою кандидатуру з президентських перегонів, підкресливши, що для неї немає більшого завдання, аніж викорінити з життя людей безправ'я і встановити справедливість, а це можливо лише після усунення впливу олігархії на владу.

Юлія Тимошенко розповіла, що знає, що таке безправ'я, приниження та беззаконня, бо відчувала це кожно...

 
09.04.2014

В штабе Петра Порошенко считают, что Юлия Тимошенко должна снять свою кандидатуру в пользу "единения украинского народа".

Об этом заявил на пресс-конференции в среду руководитель центрального избирательного штаба Порошенко Виталий Ковальчук.

"Если Юлия Владимировна согласится вообще рассматривать такую позицию, то между Порошенко и Тимошенко состоятся определенные переговоры по этому поводу", - сообщил Ковальчук.

Украинская правда

 
06.04.2014

5 квітня 2014 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок розпочав передвиборчий президентський тур із Переяслав-Хмельницького – літописного міста, що розташоване в центрі України на Київському Лівобережжі.

Виступаючи перед велелюдними зборами громади міста, Олег Тягнибок перш за все підкреслив, що зовсім невипадково розпочинає боротьбу за найвищу посаду в Українській державі з Переяслава-Хмельницького.

"Ми починаємо президентську кампанію ...

 

Передвиборча кампанія з виборів Президента України, мера столиці та Київської міської ради має бути спрямована на об’єднання зусиль всіх демократичних політичних сил задля стабілізації ситуації в країні та відновлення довіри до нової, легітимно обраної влади. Про це заявив народний депутат фракції "УДАР" Павло Розенко в ефірі 5 каналу.

"Сьогодні перевага Віталія Кличка очевидна, але наша основна мета - зафіксувати вже в першому турі досить впевнену і переконливу пере...

 

Всього зареєстровано 23 кандидати на пост Президента України

Комісія зареєструвала 1 довірену особу кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А., 3 довірених осіб кандидата на пост Президента України Гриценка А.С., 3 довірених осіб кандидата на пост Президента України Ляшка О.В., 1 довірену особу кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю., 1 довірену особу кандидата на пост Президента України Тягнибока О.Я. та 5 довірених осіб кандидата на пост Президента України Тимошенко...

 

Согласно результатам исследования Социологической группы "РЕЙТИНГ", более половины киевлян однозначно собираются принимать участие в выборах мэра Киева и Киевсовета 25 мая 2014, еще почти 30% - «скорее да, чем нет».

ВНИМАНИЕ! Опрос проходил 22-28 марта, до того, как стало известно, что В.Кличко отказался от выборов Президента и принял решение участвовать в выборах мэра Киева.

На выборах в Киевсовет рейтинги партий выглядят следующим образом: 19% из тех, что нам...

 
01.04.2014

Кандидат у президенти Петро Порошенко переконаний: після перемоги у виборах у його команді працюватиме навіть головний конкурент — Юлія Тимошенко. Про це він заявив у студії «Свободи слова».

У студії «Свободи слова» Петро Порошенко відповів на питання від глядачів політичного ток-шоу, яке вони залишили перед ефіром програми у соціальних мережах. Українців найбільше хвилювало питання: чи збирається політик вступати в дебати зі своїм суперником на пост президе...

 

Кандидат в Президенты Украины от ПАРТИИ РЕГИОНОВ Михаил Добкин обещает в случае победы на грядущих президентских выборах обеспечить комфортное проживание в Украине всем гражданам страны. Об этом он заявил во время программы «Свобода слова» на телеканале ICTV.

«Мы готовы к любому развитию ситуации. Но я человек, который считает, что надо говорить о том, что хочешь, чтобы сбылось, потому что мысли материализуются. Поэтому мы говорим о том, что мы эти выборы президентские ...

 

«УДАР» закликає до підтримки єдиного кандидата від демократичних сил на президентських виборах,що необхідно для перемоги усієї України, а не окремих політиків. Про це в коментарях журналістам заявив народний депутат від «УДАРу» Ігор Побер.

«Сьогодні не час ділити портфелі, адже мова йде про майбутнє України. Державі потрібна людина, котра матиме найвищий відсоток довіри серед українців; політик, котрий об’єднає Україну. І якщо зараз таким є Петро Порош...

 

1 квітня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Комісія розглянула заяви громадян України  про самовисування кандидатами на пост Президента України, а також рішення Політичної партії "Громадянська позиція", політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" та Української Народної Партії щодо висування кандидатів на президентський пост.

Проаналізувавши зазначені документи, Комісія вст...

 

Рассылка подписчикамRSS 2.0


 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X