Русский Выберите язык  Выберите язык

Главная / Статьи
Статьи
Быстрый переход:  


28.01.2019

"Украинская правда" приоткрывает нам завесу о том как проходит подготовка к  выборам действующего президента.

Отмечается, что избирательный штаб Порошенко полноценно работает с начала декабря, им руководит первый заместитель главы АП Виталий Ковальчук. Штаб отвечает исключительно за организационные вопросы кампании.

Региональными штабами неформально будут руководить председатели областных государственных администраций, но выборами в основном занимаются их первые замес...

 
25.01.2019

5 січня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

До Комісії 21 січня 2019 року надійшли документи для реєстрації кандидата на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Ляшка О.В., висунутого 21 січня 2019 року на ХХІІ З’їзді Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка".

22 січня 2019 року до ЦВК громадянин України Корнацький А.О. особисто подав заяву про самови...

 
23.01.2019

Урочистий з’їзд партії «Батьківщина», який відбувся у день 100-річчя Соборності, висунув Юлію Тимошенко кандидатом на пост Президента України.
Це рішення делегати ухвалили під час велелюдного Форуму єднання, на який у вівторок у столичному Палаці спорту зібралося близько 10 тисяч людей. Захід підтримали громадяни по всій Україні (від Луганщини до Закарпаття) символічним ланцюгом єдності.

Юлія Тимошенко подякувала родині та команді за підтримку та довіру і заявила, що ...

 

22 січня 2019 року об’єднані сили націоналістів підтримали висунення керівника Секретаріяту ВО «Свобода», віце-спікера Верховної Ради України VII скликання Руслана Кошулинського кандидатом на посаду Президента України. Рішення ухвалив XL З’їзд ВО «Свобода». На його підтримку також висловилися очільники «Правого сектора», «ОУН», «КУН» та руху «С14».

«Ми – українські націоналісти. Наш святий обо...

 

22 січня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

До Комісії 17 січня 2019 року громадянин України Бойко Ю.А. особисто подав заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України разом з доданими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши зазначені документи, ЦВК встановила їх відповідність вимогам Закону України "Пр...

 
14.01.2019

Экс-глава Службы безопасности Украины Игорь Смешко заявил о намерении баллотироваться в президенты на выборах-2019, - сообщает УП

Об этом он сообщил 13 января на своей странице в Facebook.

"Решение ... принято. Начал оформление документов для регистрации в ЦИК кандидатом в президенты Украины", - заявил Смешко.

Он заявил, что не имел "никаких контактов с олигархами и не будет сотрудничать", а деньги на предвыборную кампанию планирует привлечь от "малого ...

 

8 січня відбулось засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

До Комісії 3 січня2019 року надійшли документи для реєстрації кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Капліна С.М., Наливайченка В.О. та Садового А.І., висунутих на з’їздах відповідних політичних партій.

Того ж дня до Комісії громадянин України Скоцик В.Є. особисто подав заяву про самовисунення кандидатом на пост Презид...

 
01.01.2019

За  несколько  минут до наступления Нового года во время  передачи "Вечерний  квартал" Владимир Зеленский заявил, что примет  участие  в выборах Президента  Украины. 

 

 

ПОСТАНОВА Про початок виборчого процесу чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року
Верховна Рада України Постановою від 26 листопада 2018 року № 2631-VIII "Про призначення чергових виборів Президента України" призначила чергові вибори Президента України на неділю, 31 березня 2019 року.

Відповідно до частини третьої статті 17 Закону України "Про вибори Президента України" виборчий процес чергових виборів Президента України розпочинається за дев...

 
30.12.2018

Дослідження "Соціально політична ситуація в Україні" проведилося 8 – 18 грудня 2018 року Центром соціальних та маркетингових досліджень SOCIS. 

Метод збору первинної соціологічної інформації — стандартизоване інтерв’ю „face-to-face” за місцем постійного проживання респондентів;
Опитування проводилося за вибіркою, яка репрезентує доросле населення України в цілому, за такими ознаками як: стать, вік (від 18 років), поділ на регіони т...

 
29.12.2018

Загальнонаціональне дослідження проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з  соціологічною службою Центру Разумкова  з 19 по 25 грудня 2018 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2017 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Для порівняння наводяться дані опитувань, проведених у різні роки Фондом «Демократичні ініціативи...

 
27.12.2018

• Социологической группой «Рейтинг» в рамках проекта «ПОРТРЕТЫ РЕГИОНОВ» с 16 ноября по 10 декабря 2018 был проведен опрос среди граждан Украины старше 18 лет во всех областях Украины и г.Киеве (за исключением оккупированных территорий Донецкой и Луганской областей и АР Крым). Всего в исследовании методом личного интервью было опрошено 40000 респондентов (по 1600 респондентов в каждой области). Выборка репрезентативна по типу поселения, возрастной и гендерной стру...

 
26.12.2018

Шоумен, один из основателей студии "Квартал-95" Владимир Зеленский сообщил, будет ли баллотироваться в президенты на предстоящих выборах 2019 года.

О своих намерениях Зеленский сообщил в интервью Дмитрию Гордону, сообщает УП

"Я об этом думаю", - заявил шоумен, комментируя вопрос, определился ли он со своим участием в президентской кампании.

"Я об этом думаю. Очень думаю. Склоняюсь ... Рано об этом говорить", - заявил он  и добавил на уточняющи...

 
18.12.2018

Социологической группой «Рейтинг» в рамках проекта «Портреты регионов» с 16 ноября по 2 декабря 2018 был проведен опрос среди жителей города Киева. Всего в исследовании, проведенном методом личного интервью, приняло участие 1600 респондентов. Выборка сформирована с учетом возрастной и гендерной структуры города. Погрешность составляет не более 2,4%.

Лидером президентского рейтинга является Ю.Тимошенко, которую готовы поддержать 20,4% тех, кто определился и буд...

 
14.12.2018

Об этом сообщает УП  со ссылкой на результаты опроса проведенного Украинским институтом социальных исследований имени Александра Яременко и Центра "Социальный мониторинг" 1-10 декабря.

Среди респондентов, которые уже определились с кандидатом в президенты, Тимошенко сейчас имеет 20% поддержки. Президентский рейтинг от института Яременко и Соцмониторинга   Зеленский получил бы 11,9% голосов, Гриценко – 11,6%, Бойко – 11,1%, а Поро...

 

З 23 листопада по 3 грудня 2018 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів на замовлення клієнта всеукраїнське опитування громадської думки. Методом особистого інтерв’ю опитано 2000 респондентів, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 4-х ступеневою стохастичною вибіркою, що репрезентативна для населення України віком від 18 років (1754 інтерв’ю, або 88% від загальної кількості, були проведені в період після 26 листопада, тобт...

 
12.12.2018

Екс-голова Верховної Ради Олександр Мороз заявив, що готовий вп’яте балотуватися в президенти України, якщо його підтримає Соціалістична партія.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", повідомляє УП

За його словами, 12 січня 2019 року відбудеться з'їзд Соціалістичної партії, на якому вирішать питання про кандидата в президенти.

"З'їзд буде 12-го числа, 13-го я готовий відповісти на це запитання. Я налаштований змінити систему влади, тому...

 
10.12.2018

Внефракционный нардеп лидер общественного союза "Громадянський рух Хвиля" Виктор Чумак поддержал Анатолия Гриценко, как кандидата в президенты. Об этом он заявил на совместном с Гриценко брифинге 10 декабря,- сообщает УП

"Мы имеем общие принципы, общее видение того, что происходит сегодня, и понимаем, что сделать завтра", – отметил Чумак.

"Я поддерживаю этого политика на его пути к президентской кампании. Мы приняли решение объединить усилия гражд...

 
27.11.2018

Верховная Рада Украины 26 ноября приняла постановление №9342 о проведении выборов президента 31 марта 2019 года. 

Постановление о дате президентских выборов поставил на голосование вечером 26 ноября спикер Верховной Рады Андрей Парубий. За него голосовали сразу после принятия законопроекта о согласии на введение военного положения.

За документ, который внес на голосование Рады Андрей Парубий, отдали голоса 298 нардепов при 226 необходимых. В начале заседания Парубий с...

 
14.09.2018

Претендент на пост президента, якій низка соціологічних досліджень наразі дають найвищі рейтинги серед конкурентів, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко відкинула звинувачення у тому, що у президентській кампанії вона є «ставлеником Кремля».

Політик назвала таке твердження «чорною» технологією. Про це вона заявила у коментарі Радіо Свобода в кулуарах форуму «Ялтинської європейської стратегії» (YES), який триває у Києві.

«Насправді,...

 

Рассылка подписчикамRSS 2.0


 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X