Русский Выберите язык  Выберите язык

Удар идет на выборы только по мажоритарке

Партия "УДАР" на выборах в парламент выдвинет кандидатов только по мажоритарным избирательным округам. По списку кандидатов выдвигать не будут. Такое решение принял съезд партии. Об этом сообщает в Facebook Виталий Кличко.

"Багато політичних сил ідуть на ці вибори. Ми розуміємо наскільки складними вони будуть. І перш за все - для українських виборців. Дуже важливо, щоб люди керувалися не емоціями, не гарними гаслами, а прагматичним вибором за тих, хто йде в парламент справді працювати на Україну. Важливо, щоб голоси за демократичні сили, які пропонуватимуть реальний план змін і перетворень, не були розпорошені. Аби не відбулося реваншу тих сил, проти яких ми боролися на Майдані. Тому на ці дострокові вибори від «УДАРу» підуть мажоритарники, які готові ефективно працювати на округах, звітувати перед людьми і втілювати запити своїх виборців.

Я провів багато переговорів про об’єднання зусиль з різними демократичними силами. На жаль, в силу низки причин, такого великого об’єднання не сталося. Хоча, відзначу, я своїм власним амбіціям ніколи переваги не надавав. І продемонстрував це і в 2014 році, і тепер.

«УДАР» кардинально оновлюватиме партію, подолає складні виклики, що постали в нинішній ситуації, та надалі втілюватиме ті програмні принципи, з якими завжди йшов до людей.

Я ж, як і заявляв раніше, залишаюся працювати в Києві. В мене, як у мера столиці, ще багато зобов’язань перед киянами, які я повинен реалізувати. І, так, я розумію наскільки запеклою буде боротьба, зокрема в столиці. Вже розгорнута брудна кампанія проти мене, ллється брехня і маніпуляції. Але скажу одне: я роблю все відкрито, щиро і багато працюю над тим, аби Київ змінювався і ставав комфортнішим та привабливішим."

Можно добавить, что по последним опросам рейтинг партии "Удар" не превышает 0,3%. Соответсвенно шансы попасть в  Раду у партии близки к нолю. 

 

Автор: admin от 09.06.2019

  

 

Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X