Выборы в Украине, Результаты парламентских выборов в Украине, Президентские выборы 2019


http://vibori.co.ua/content/164/lektoralnye-reitingi-politicheskih-partii-10-oktyabrya/1/

Версия для печати / Оригинальная версия

Электоральные рейтинги политических партий - 10 октября

Опитування Центру соціальних досліджень «Софія» свідчить, що найкращі шанси потрапити до парламенту мають Партія регіонів, Партія “УДАР В.Кличка”, ВО «Батьківщина», КПУ та ВО “Свобода”. Серед респондентів, які братимуть участь у виборах за Партію регіонів готові проголосувати 29,5%, за Партію “УДАР В.Кличка” – 18,0%, за ВО «Батьківщина» - 17,2%, за КПУ – 9,0%, за ВО «Свобода» - 5,9%. Непогані шанси подолати 5-відсотковий бар'єр також має Партія Н.Королевської “Україна – Вперед” (4,6% прихильників). Решта партій має рейтинг менше 1% у кожному окремому випадку. Не визначилися з відповіддю – 11,6% опитаних.

Порівняно з травнем поточного року зросли електоральні рейтинги Партії регіонів (з 25,7 до 29,5%), Партії «УДАР» (з 9,6 до 18,0%), КПУ (з 7,4 до 9,0%) та ВО «Свобода» (з 4,7 до 5,9%). Водночас зменшився рейтинг ВО «Батьківщини» - з 23,1 до 17,2%. Незмінним залишився показник електоральної підтримки Партії Н.Королевської “Україна – Вперед” (у травні він становив 4,5%).

У масовій свідомості домінує скепсис щодо здатності опозиції здобути більшість у парламенті. Лише третина (33,3%) опитаних вважає, що опозиція одержить на виборах до Верховної Ради більшість депутатських мандатів (включаючи мандати мажоритарних депутатів). Водночас близько половини (46,1%) респондентів негативно оцінює шанси опозиції здобути більшість у парламенті. Чимало (20,6%) опитаних не визначилися з відповіддю, що також показово.

Опитування проводилося Центром соціальних досліджень «Софія» з 23 вересня по 1 жовтня 2012 р. у всіх адміністративно-територіальних одиницях України. Всього було опитано 2007 респондентів віком від 18 років і старше. Вибірка опитування репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними характеристиками. Метод проведення опитування – індивідуальне інтерв’ю за місцем проживання респондента (на дому). Статистична похибка не перевищує 2,2%.

sofia.com.ua

 
По теме:
Социологический конвейер

Еще раз о достоверности некоторых соцопросов


Эксперт: заказные рейтинги на избирателей почти не действуют

Политические партии используют фиктивные социологические исследования


«Свобода» может сагитировать друзей, а партию «Украина - Вперед» «натягивают» - Бекешкина

В Украине массово используются фальшивые социологические исследования


О достоверности некоторых соцопросов


Социолог поймала телеканалы на распространении сомнительного рейтинга партий 
Отдохни от политики - сыграй в игруCopyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. |


 

CMS Status-X