Русский Выберите язык  Выберите язык

На Полтавщине злоумышленники испортили рекламу партии УДАР


У ніч на середу, 22 серпня, у Кременчуці Полтавської області кілька молодиків пошкодили агітаційні матеріали партії «УДАР Віталія Кличка». Хулігани об’їжджали вулиці міста на автомобілі, і обливали чорною фарбою рекламні борди із зображенням кандидата від партії «УДАР» по 146-му мажоритарному округу Дмитра Богодиста.

Близько четвертої ранку міліцейській патруль затримав зловмисників. Вони встигли пошкодити 5 рекламних щитів, загальна сума збитків становить 70 тисяч гривень. Зараз затримані чекають суду, який вирішить їхню подальшу долю.

Сам кандидат від «УДАРу», коментуючи інцидент, заявив, що спокійно продовжить працювати на цьому окрузі. «Нехай у майбутньому люди складуть про мене думку за результати моєї роботи, а не за надписами – чи то хвалебними, чи брудними, - зазначив Дмитро Богодист. - Мені, звичайно ж, додали роботи – потрібно все привести до ладу. Але я підкреслюю, що з повагою ставлюсь до політичних опонентів, і ні під час виборчої кампанії, ні в майбутньому, я не маю наміру будувати свій авторитет, поливаючи їх брудною критикою, чи реагувати такими ж діями на критику у свою адресу. Вважаю людей, які вдаються до таких конфліктних методів, не лише слабкими, але й не здатними у подальшому бути порядними стосовно будь-кого, чи будь-чого».

На Полтавщині це вже не перший факт пошкодження символіки «УДАРу». Зокрема, 16 серпня в райцентрі Оржиця з офісу районного відділення партії Кличка невідомі вночі зірвали партійний прапор та намагалися зіпсувати банер з партійною символікою.

klichko.org
Автор: admin от 23.08.2012   |  Оценка  
 
  
Вы не можете комментировать!

           
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X