Выборы в Украине, Результаты парламентских выборов в Украине, Президентские выборы 2019


http://vibori.co.ua/news/1/239/provokats-p-d-chas-vistupu-imoshenko-u-b-l-i-erkv/

Версия для печати / Оригинальная версия

Провокації під час виступу Тимошенко у Білій Церкві


У п’ятницю, 8 лютого, під час виступу лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко на площі перед міською радою Білої Церкви (Київська обл.) було влаштовано кілька провокацій. Так, під час мітингу, на який зібралися 10 тисяч людей, у натовп було закинуто 7 димових шашок. За допомогою небайдужих та поліції було затримано 6 осіб, які здійснили провокацію. При них було виявлено ще 7 димових шашок.

Окрім того, поблизу сцени був встановлений автомобіль на єврономерах. Під час виступу Юлії Тимошенко поліція отримала телефонне повідомлення про замінування цього авто. Спеціалісти профільних служб, які негайно прибули на виклик, вручну відкотили машину на безпечну відстань.

Партія «Батьківщина» вважає, що провокації, влаштовані у Білій Церкві, мають відверто політичний характер. Очевидно, що затримані «тітушки» одночасно кидали димові шашки в людей з різних боків площі за чиєюсь командою, а час «замінування» автомобіля координувався з того ж центру. В 
«Батьківщині» переконані, що провокації проти Юлії Тимошенко та її прихильників були здійснені руками Служби безпеки України за наказом президента України.

«Батьківщина» вимагає детального розслідування справи.

ba.org.uaCopyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. |


 

CMS Status-X