Выборы в Украине, Результаты парламентских выборов в Украине, Президентские выборы 2019


http://vibori.co.ua/news/1/235/z-pochatku-viborcho-kampan-pol-ts-ya-zaf-ksuvala-128-pov-domlen-pro-pod-pov-yazan-z-viborami/

Версия для печати / Оригинальная версия

З початку виборчої кампанії поліція зафіксувала 128 повідомлень про події, пов'язані з виборами


Про це повідомив директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко телеканалу "112 Україна". Він уточнив, що це загальна кількість повідомлень, що надійшли правоохоронцям, і не всі вони відразу стають підставою для порушення кримінальних проваджень.

"За двома фактами з цих 128 - відомості внесено в ЄРДР (" Хуліганство", КК України), по одному - вже внесено відомості за статтею 160 (" Підкуп виборців, учасника референдуму "), складено  47 адмінпротоколів, проводиться перевірка 64 повідомлень, а 14 звернень розглянуто відповідно до закону "Про звернення громадян", - розповів Артем Шевченко.

За його словами, не в кожному повідомленні, на думку слідчих, є чітко сформований кваліфікований склад злочину. Він нагадав про створення спеціальної робочої групи МВС, яка буде збирати весь масив повідомлень.

Шевченко також уточнив, що покарання за підкуп і продаж голосів залежить від ступеня вини та тяжкості злочину.

"Нагадаю, що на початку грудня у нас був перший обвинувальний вирок суду, - в загальному у нас 81 вирок суду щодо виборчих процесів останніх трьох років. Йдеться про місцеві вибори в 2015 році, вибори ОТО. За ці роки в цілому 81 вирок суду, з них тільки один - виправдувальний ", - повідомив Артем Шевченко.

http://mvs.gov.ua
Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. |


 

CMS Status-X