Выборы в Украине, Результаты парламентских выборов в Украине, Президентские выборы 2019


http://vibori.co.ua/news/1/223/27-sentyabrya-ik-zaregistrirovala-151-kandidata-v-narodnye-deputaty-krainy/

Версия для печати / Оригинальная версия

27 сентября ЦИК зарегистрировала 151 кандидата в народные депутаты Украины


27 вересня відбулось засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський. Комісія зареєструвала 151 кандидата у народні депутати України, висунутих ПАРТІЄЮ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", 23 – висунутих ПОЛІТИЧНОЮ ПАРТІЄЮ "ПРАВИЙ СЕКТОР", 2 – висунутих Партією "Справедливість", 2 – висунутих Політичною партією "Опозиційний блок", 1 – висунутого Політичною партією "Демократичний альянс", 1 – висунутого Політичною партією "Об’єднання "САМОПОМІЧ", 1 – висунутого політичною партією Всеукраїнське об’єднання "ДЕМОКРАТИ (Демократична партія)" в одномандатних виборчих округах.

Розглянувши відповідні документи та встановивши їх відповідність вимогам виборчого закону, Комісія зареєструвала 155 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування.

Окрім того, ЦВК скасувала реєстрацію кандидатів у народні депутати України Одинця В.І. та Гуманенка В.Л., включених до виборчого списку політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", у загальнодержавному виборчому окрузі, Шпака О.Г., який балотується в ОВО № 14, Коліщака О.О. – в ОВО № 188 у порядку самовисування у зв’язку з поданими ними заявами про відмову від балотування.

Таким чином, станом на 27 вересня Комісія зареєструвала 3 111 кандидатів у народні депутати України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від 29 політичних партій.

В одномандатних виборчих округах зареєстровано 2 002 кандидата у народні депутати України, в тому числі висунутих шляхом самовисування – 1 135, партіями – 867.

Під час засідання Комісія зареєструвала 5 уповноважених осіб політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та 410 уповноважених осіб в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України. Разом з тим, ЦВК відмовила в реєстрації уповноважених осіб політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" в ОВО № 61 та 207.

Окрім того, було зареєстровано 380 уповноважених осіб політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України.

Також Комісія зареєструвала довірених осіб деяких кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах. Водночас, було відмовлено в реєстрації довірених осіб кандидатам у народні депутати України Соколовському В.П., зареєстрованому в ОВО № 33, та Ноняку М.В. – в ОВО № 83 у зв’язку з невідповідністю поданих документів вимогам частини четвертої статті 76 виборчого закону.

На завершення засідання, розглянувши подання суб’єктів внесення кандидатур до складу ОВК про заміну їх членів, а також заяву члена ОВК про складення його повноважень, Комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 5 вересня 2014 року № 858.

cvk.gov.ua
Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. |


 

CMS Status-X