Русский Выберите язык  Выберите язык

18 сентября ЦИК зарегистрировала 58 кандидатов в народные депутаты Украины


18 вересня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова КомісіїМихайло Охендовський. Комісія зареєструвала Литвинчук М.Ю. представником Партії "ВІДРОДЖЕННЯ"у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на позачергових виборах народних депутатів України. 

Крім того, Комісія відмовила в реєстрації 14 кандидатів у народні депутати України, а саме: Сколотяного  В.А. – в ОВО № 17, Москаленка Р.А. – в ОВО № 29, Папучі А.В. – в ОВО № 37, Мороза О.М. – в ОВО № 40, Онопрієнка В.В. – в ОВО № 62, Довгаля П.А. – в ОВО № 94, Сахна А.П. – в ОВО № 97, Березкіна С.С. та Курченко С.В. – в ОВО № 100, Люшенка І.В. та Мурзи В.Г. – в ОВО № 191, Павленка А.І. – в ОВО № 219, Захаренка К.В. – в ОВО № 223, Заставного Є.Й. на позачергових виборах народних депутатів України у зв’язку з відсутністю документів, зазначених у частині другій статті 55 виборчого закону.

Розглянувши відповідні заяви, Комісія скасувала реєстрацію 3 кандидатів у народні депутати України: Семиноженка В.П., висунутого Політичною партією "НОВА ПОЛІТИКА" в ОВО № 168, Струка В.О, який балотується в ОВО № 104 та Страшиліна В.М. – в ОВО № 141 у порядку самовисування.

Таким чином, станом на 18 вересня Комісія зареєструвала 351 кандидата у народні депутати України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. З них:

146– включені до виборчого списку Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)";

205– включені до виборчого списку Комуністичної партії України.

В одномандатних виборчих округах зареєстровано 318 кандидатів ународні депутати України, в тому числі висунутих шляхом самовисування –  300, партіями – 18.

Комісія відмовила кандидату в народні депутати України в ОВО № 141 Барвіненку В.Д. в реєстрації його довіреної особи на позачергових виборах народних депутатів України.

Крім того, зареєстровано уповноважених осіб Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)" в одномандатних виборчих округах.

Також ЦВК зареєструвала довірених осіб деяких кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих  в одномандатних виборчих округах.

Комісія внесла зміни до своїх постанов від 5 вересня 2014 року № 846 та від 16 вересня 2014 року № 953 в частині викладення відомостей щодо кандидатів у народні депутати України Іванюка В.В. та Лотоуса В.В.

Розглянувши подання суб’єктів внесення кандидатур до складу ОВК про заміну їх членів, ЦВК внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 5 вересня 2014 року № 858.

На завершення засідання затверджено рішення 20 окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України щодо виконання повноважень членів цих комісій на платній основі на позачергових виборах народних депутатів України.

cvk.gov.ua
Автор: admin от 21.09.2014   |  Оценка  
 
  
Вы не можете комментировать!

           
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X