Русский Выберите язык  Выберите язык

ЦИК зарегистрировала Ю.Бойко кандидатом на пост Президента Украины и 100 международных наблюдателей


27 березня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Комісія відмовила в реєстрації кандидатами на пост Президента України Рожновій Л.В. та Максименку Л.В., оскільки ними порушено встановлений виборчим законом порядок висування кандидата, а також подані ними документи не відповідають вимогам статей 48 та 51 Закону України "Про вибори Президента України".

Розглянувши відповідне звернення та додані до нього документи, Комісія зареєструвала 100 офіційних спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року. Таким чином, загальна кількість зареєстрованих офіційних спостерігачів складає 118 осіб.

Також, розглянувши клопотання п’яти громадських організацій, Комісія надала дозвіл мати офіційних спостерігачів під час позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року: ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ" – на території України, Громадській організації "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" – на території 24 регіонів України, а Громадським організаціям "КОНЦЕПТ ГРУП" та "За народовладдя" – на території міста Києва.

Комісія встановила форму, розмір, поліграфічне виконання інформаційних плакатів кандидатів на пост Президента України, порядок їх виготовлення і передачі Міністерству закордонних справ України та відповідним виборчим комісіям з виборів Президента України. Зазначено, що інформаційний плакат виготовляється друкарським способом на одному аркуші офсетного паперу № 1 щільністю 80 г/м2 фарбою темно-синього кольору, крім фотографії кандидата на пост Президента України, яка друкується розміром 9 х 13 см у кольоровому форматі.

Також Комісія затвердила Технічне завдання на модифікацію інформаційно-аналітичної системи "Вибори Президента України" Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори". Рішення прийняте з метою забезпечення виконання Центральною виборчою комісією своїх повноважень щодо організації підготовки і проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року на засадах публічності та відкритості, надання інформаційно-аналітичної підтримки суб’єктам виборчого процесу, спостереження за ходом і результатами голосування, а також своєчасного оголошення результатів цих виборів.

На завершення засідання Комісія розглянула заяву громадянина України Бойка Ю.А. про самовисування кандидатом на пост Президента України та додані до неї документи.

Проаналізувавши зазначені документи, Комісія встановила їх відповідність вимогам виборчого законодавства та зареєструвала кандидатом на пост Президента України на позачергових виборах Президента України  25 травня 2014 року Бойка Юрія Анатолійовича, 1958 року народження, освіта вища,  тимчасово непрацюючого, члена Партії регіонів, який проживає в місті Рубіжне Луганської області.

Також, розглянувши відповідну заяву кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А., ЦВК зареєструвала його уповноваженого представника у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року.


cvk.gov.uaАвтор: admin от 30.03.2014   |  Оценка  
 
  
Вы не можете комментировать!

           
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X