Выборы в Украине, Результаты парламентских выборов в Украине, Президентские выборы 2019


http://vibori.co.ua/news/1/209/ik-zaregistrirovala-pervogo-kandidata-na-post-prezidenta-krainy/

Версия для печати / Оригинальная версия

ЦИК зарегистрировала первого кандидата на пост Президента Украины


17 березня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

До Центральної виборчої комісії надійшла заява громадянина України Кузьміна Р.Р. про самовисування кандидатом на пост Президента України та додані до неї документи.

Розглянувши зазначені документи, Комісія встановила їх відповідність вимогам виборчого законодавства та зареєструвала кандидатом на пост Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року Кузьміна Рената Равелійовича, 1967 року народження, освіта вища, адвоката, безпартійного, який проживає в місті Києві.

Також, розглянувши відповідну заяву кандидата на пост Президента України Кузьміна Р.Р., ЦВК зареєструвала його уповноваженого представника у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року.

Крім того, Комісія відмовила в реєстрації кандидатами на пост Президента України Марінічу В.К. та Махлаю А.Ф., оскільки подані ними документи не відповідають вимогам статті 51 Закону України "Про вибори Президента України".

На завершення засідання, у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою в окремих регіонах України, Комісія внесла зміни до постанови ЦВК від 19 жовтня 2009 року № 159 "Про утворення територіальних виборчих округів для проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі" в частині опису меж територіальних виборчих округів № 86 та № 213.

cvk.gov.ua
Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. |


 

CMS Status-X