Выборы в Украине, Результаты парламентских выборов в Украине, Президентские выборы 2019


http://vibori.co.ua/news/1/191/vlasenko-hotyat-lishit-mandata/

Версия для печати / Оригинальная версия

Власенко хотят лишить мандата


«Батьківщина» вимагає від голови Верховної Ради Володимира Рибака негайно скасувати незаконне рішення Регламентного комітету про позбавлення Сергія Власенка депутатських повноважень та відкликати своє подання до Вищого адміністративного суду України. 

Про це сьогодні на прес-конференції заявив Голова Політради Об’єднаної опозиції Олександр Турчинов.

За його словами, у середу близько 22.00 відбулося таємне засідання регламентного комітету, про яке не повідомили представників опозиції. При цьому перші заступники голови Комітету Пишний і Карпунцов в цей були на своїх робочих місцях, але не знали про проведення такого засідання.

«За вказівкою Адміністрації президента були зібрані підписи восьми членів комітету від Партії регіонів і одного комуніста, який є секретарем Комітету, і на підставі цих підписів, без будь-якого засідання, без запрошення представників опозиції, без запрошення самого Сергія Власенка було сфабриковане рішення регламентного комітету позбавити його статусу народного депутата», - розповів Олександр Турчинов.

Він додав, що сфабриковане рішення комітету було подано спікеру парламенту Володимиру Рибаку, який, у свою чергу, одразу підписав подання до Вищого адміністративного суду щодо позбавлення Власенка депутатських повноважень.

«Все це вони хотіли провести таємно, в тому числі рішення суду. Сьогодні зранку наші представники знаходяться в суді і від них приховують, коли відбудеться засідання суду», - повідомив Турчинов.

«На тлі розвалу чергової брудної справи проти Юлії Тимошенко влада хоче позбавити її захисту, позбавити її головного комунікатора та заблокувати систему захисту», - заявив Олександр Турчинов.

Він прогнозує, що після рішення Вищого адмінсуду влада планує арештувати Сергія Власенка.

Політик нагадав, що раніше, коли влада почала порушувати питання про начебто поєднання Власенком депутатського мандату з адвокатською діяльністю, захисник Юлії Тимошенко написав заяву про припинення його адвокатської ліцензії.

За словами Турчинова, згідно із законом про адвокатуру така ліцензія припиняється з дня подання відповідної заяви.

Олександр Турчинов підкреслив, що Сергій Власенко ніколи не був адвокатом Юлії Тимошенко, а був залучений до справи у статусі захисника, який працює на підставі доручення партії «Батьківщина», а єдиним адвокатом Юлії Тимошенко є Олександр Плахотнюк.

byut.com.ua
Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. |


 

CMS Status-X