Русский Выберите язык  Выберите язык

В Каневе разгромили архив, где хранились бюллетени по «проблемному» 197 округа


Сьогодні вночі у Каневі невідомі розгромили приміщення міського архіву, в який нещодавно передали виборчі бюлетені із «проблемної» 197 окружної виборчої комісії.

Вранці архіваріус побачив вражаючу картину: виламані двері, розгромлені коробки з бюлетенями, розкидані документи. На місце події було викликано міліцію, прокуратуру та СБУ, оскільки виборча документація згідно із законом має зберігатись 5 років і має особливу цінність.

Зараз у приміщенні архіву працюють експерти. Однак вже зараз зрозуміло, що погром напряму пов’язаний з тим, що вчора на позачерговій сесії Канівської міської ради депутати прийняли звернення до Генпрокуратури з вимогою розслідувати факти фальсифікацій.  Мали прийняти ще звернення до ЦВК з вимогою перерахувати бюлетені і встановити результат голосування, однак не вистачило голосів.

Саме тому, в очевидь, хтось дуже поспішав знищити сліди злочину. Адже вся країна пам’ятає, як під «головуванням» кандидата в депутати Богдана Губського та під прикриттям влади головою комісії Максимом Онищенком на 197 ОВК свідомо фальшувався результат голосування, коли на сайт ЦВК заводились неправдиві цифри, які кардинально відрізнялись від даних у протоколах із мокрими печатками. Простий перерахунок бюлетенів міг стати залізобетонним доказом, щоб хтось у серйоз і надовго сів за грати.


progolovne.ck.ua
Автор: admin от 23.11.2012   |  Оценка  
 
  
Вы не можете комментировать!

           
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X