Русский Выберите язык  Выберите язык

211 округ в Киеве бьет рекорды по заявлениям о голосовании на дому


Київський штаб Об’єднаної опозиції «Батьківщина» заявляє про масові фальсифікації в  Голосіївському районі, на виборчому окрузі № 211. Протягом останніх днів дільничні виборчі комісії отримали понад 300 звернень виборців з проханням голосувати на дому.

Таких заяв в районі вже біля 8 тисяч, у всіх один діагноз – ГРВІ. Більшість заяв написана однією рукою.

Як повідомляють у штабі, явним фактом фальсифікацій стали додані до заяв довідки з неіснуючої вже більше як 10 років філії поліклініки Голосіївського району. Довідки завізовані штампом «філія поліклініки Московського району по вул.Заболотного, 48А».

«На деяких дільницях ці заяви вже прийняті членами виборчих комісій, всупереч втручанню співробітників оперативних міліцейських  груп і  їх фіксації фальсифікацій. Так, на дільниці № 80014 комісія дозволила голосувати на дому 54 особам з 58 поданих заяв» - заявляють у штабі.

Опозиціонери стверджують, що дані фальсифікації відбуваються під прикриттям членів комісій від провладної партії. Спостерігачі від «Батьківщини» скаржаться на «повну анархію та беззаконня на тих ДВК, де більшість членів комісії складають представники від Партії регіонів».

Крім того, сьогодні офіційним спостерігачам та уповноваженим особам надходять дзвінки з погрозами. Невідомі «просять» не ходити до ДВК і не втручатися у ситуації з заявами по голосуванню на дому.

byut.com.ua
Автор: admin от 25.10.2012   |  Оценка  
 
  
Вы не можете комментировать!

           
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X