Русский Выберите язык  Выберите язык

Хакеры атаковали сайты объединенной оппозиции


Сайты объединенной оппозиции подверглись DDoS-атаке. Хакеры «положили» сайты партий «Батьківщина», «Фронт змін», а также персональные сайты Юлии Тимошенко и Анатолия Гриценко.

Сайты объединенной оппозиции подверглись хакерской атаке. Так, по состоянию на 14:25 не работали или работали с перебоями официальные сайты партий «Батьківщина», «Фронт змін», а также персональные сайты Юлии Тимошенко и Анатолия Гриценко - сообщает ZN.UA

В частности, в пресс-службе «Фронту змін» сообщили, что перебои в работе их сайта являются результатом DDoS-атаки.

На своей странице в социальной сети Facebook Гриценко подтвердил, что указанные сайты «завалили мощными DDoS-атаками».

В настоящее время службы технической поддержки работают над восстановлением работы интернет-страниц.А пресс-служба Батьквищины заявляет:

За наказом влади на низку опозиційних сайтів, які здійснювали трансляцію Конгресу ЄНП, що проходить у Бухаресті, було здійснено хакерську атаку. 

Причина атаки очевидна – європейські політики у своїх виступах засуджували режим Януковича, який ув‘язнив лідерів опозиції та позбавив їх права повноцінної участі у політичному житті країни. Президент ПАРЄ Жан-Клод Міньйон висловив захоплення мужністю та силою волі лідера опозиції Юлії Тимошенко та заявив про підтримку її в боротьбі за демократичну Україну.

Лідера опозиції Юлію Тимошенко було запрошено на цей захід, однак, замість неї на Конгресі була присутня її донька Євгенія та заступник голови партії "Батьківщина" Григорій Немиря, які планують провести ряд зустрічей з лідерами ЄС та європейськими політиками.

Вже відбулася зустріч з колишнім президентом Європарламенту Єжи Бузеком, який закликав владу негайно звільнити Юлію Тимошенко та інших політичних в’язнів, наголосив, що влада має допустити їх до участі у виборах і заявив, що відкриті відносини з ЄС залежать від вирішення владою питання звільнення політв‘язнів.

Як відомо, ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 73 партій-членів з 40 країн, 16 голів країн-членів ЄС та 7 голів країн, які не є членами ЄС, 13 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.
Автор: admin от 17.10.2012   |  Оценка  
 
  
Вы не можете комментировать!

           
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X