Выборы в Украине, Результаты парламентских выборов в Украине, Президентские выборы 2019


http://vibori.co.ua/news/1/124/kandidatov-v-chleny-komissii-ot-vo-ybatkivschina-pytayutsya-zamenit-ydvoinikami/

Версия для печати / Оригинальная версия

Кандидатов в члены комиссии от ВО «Батькивщина» пытаются заменить «двойниками»


В ході роботи окружної виборчої комісії № 113 (Сватове, Білокуракинський, Кремінський, Новоайдарський, Сватівський і Старобільський райони) були виявлені факти порушень. Прізвища кандидатів у члени дільничних виборчих комісій, подані від ВО «Батьківщина», були виявлені в якості «двійників» у списках інших партій.

Наразі представники обласного штабу Об'єднаної Опозиції  «Батьківщина» привезли в окружну комісію своїх кандидатів у дільничні комісії, аби ті особисто підтвердили, що не подавали заяви від інших партій. На даний момент вони пишуть заяву в окружну комісію № 113, в якій підтверджують факт того, що не давали згоди в виборах від інших політичних партій крім ВО «Батьківщина».

Така ж ситуація склалася і в 104 окружної комісії (Артемівський район, частина Кам'янобрідського району міста Луганська, частина Лутугинського району), де кандидати в члени виборчих комісії були виявлені у списках від політичних партій «Удар», «Морської партії», Партії регіонів, КПУ. Заяви від кандидатів були подані і прийняті 104 комісією, але голова комісії, з метою не допуску кандидатів від Об'єднаної опозиції «Батьківщина», запропонував всі заяви направити на перевірку в правоохоронні органи.

frontzmin.ua
Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. |


 

CMS Status-X