Русский Выберите язык  Выберите язык

Оппозиция требует наказать судью за противоправное решение, в результате которого были жестоко избиты активисты «Батькивщины»


Об’єднана опозиція «Батьківщина» вимагає позбавити статусу судді та притягти до кримінальної відповідальності суддю Солом’янського райсуду, через неправосудну ухвалу якої було жорстоко побито активістку, яка розповсюджувала агітаційні матеріали «Батьківщини».

Нагадаємо, що 18 вересня в Солом’янському районному суді відбувся розгляд справи за позовом кандидата в народні депутати від Партії регіонів Максима Луцького до ВО «Батьківщина», в якому він вимагав заборонити розповсюдження Об’єднаною опозицією агітаційних матеріалів. Суддя Людмила Шереметьєва при розгляді справи за цим позовом винесла ухвалу, якою було накладено арешт на тираж друкованого матеріалу «Батьківщини», заборонено його розповсюдження та вилучено з обігу.

При винесені ухвали суддя Шереметьєва грубо порушила правила підвідомчості розгляду спорів, адже така справа мала б розглядатися Окружним адміністративним судом Києва. Більше того, ухвала не містить жодного обґрунтування доцільності забезпечення позову Максима Луцького.

Наступного дня невідомі, посилаючись на цю неправосудну ухвалу, зруйнували інформаційний намет Об’єднаної опозиції в Солом’янському районі, де розповсюджувалися агітаційні матеріали «Батьківщини», жорстоко побили дівчину-агітатора, яка працювала в наметі, а ввечері того ж дня довірена особа кандидата від опозиції Максим Шкуро, який теж захищав агітпродукцію, отримав кілька ножових поранень.

У цей же час Максим Луцький під час прямого ефіру в студії телеканалу ТВі зазначив, що саме він попросив людей зі свого штабу «піти до тих наметів (ВО «Батьківщини». – ред.) та зробити так, щоб вони перестали розповсюджувати листівки».

Об’єднана опозиція «Батьківщина» повідомляє, що її юристи успішно оскаржили ухвалу в апеляційній інстанції. Рішення судді вже скасовано, а провадження по справі закрито.

Разом з тим, «Батьківщина» наголошує, що винесення цієї ухвали є не лише грубим порушенням норм процесуального права, а й свідчить про упередженість, політичну заангажованість та свідоме нехтування Людмилою Шереметьєвою обов’язками судді, передбаченими законодавством України.

Тому депутати Об’єднаної опозиції направили звернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Генерального прокурора України та Вищої ради юстиції про притягнення судді Людмили Шереметьєвої до дисциплінарної відповідальності та порушення проти неї кримінальної справи за постановлення суддею завідомо неправосудної ухвали. Об’єднана опозиція «Батьківщина» буде домагатися також притягнення Людмили Шереметьєвої до кримінальної відповідальності та позбавлення її статусу судді.

byut.com.ua
Автор: admin от 20.09.2012   |  Оценка  
 
  
Вы не можете комментировать!

           
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X