Русский Выберите язык  Выберите язык

Подсчет голосов не будут транслировать в интернете - ЦИК


Центральна виборча комісія ухвалила в четвер, що після закінчення голосування на виборах подальший процес підрахунку голосів не транслюватиметься наживо в інтернеті, а системи відеоспостереження на дільницях працюватимуть у цей час тільки на запис для зберігання.

Таким чином, за затвердженим у ЦВК порядком відеоспостереження на виборчих дільницях, пряма трансляція в інтернеті почнеться з моменту відкриття голосування і завершиться з закінченням голосування.

При цьому відеозапис має тривати аж до затвердження протоколу про результат підрахунку голосів. Запис також має зберігатися протягом року від офіційного оприлюднення результатів виборів.

Цей порядок не стосується окружних виборчих комісій і самого Центрвиборчкому, а також закордонних і спеціальних виборчих дільниць.


«Copyright © 2011 RFE /RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа /Радіо Свобода»Автор: admin от 14.09.2012   |  Оценка  
 
  
Вы не можете комментировать!

           
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X