Выборы в Украине, Результаты парламентских выборов в Украине, Президентские выборы 2019


http://vibori.co.ua/news/1/113/klichko-otvetili-na-prizyv-evchenko-otnositelno-debatov/

Версия для печати / Оригинальная версия

У Кличко ответили на призыв Шевченко относительно дебатов


«УДАР» буде дебатувати з ПР та їх сателітами як зі своїми політичними опонентами

В «УДАРі» основним своїм опонентом вважають провладну Партію Регіонів та її сателітів і саме з ними збираються вести дебати під час нинішньої виборчої кампанії. Так в прес-службі «УДАРу» прокоментували звернення Андрія Шевченка щодо проведення політичних дебатів з партією «УДАР».

«В усьому світі під час виборів прийнято вести дебати зі своїми політичними опонентами, з тими, з ким радикально відрізняються погляди на ситуацію в країні і її розвиток. Якщо Андрій Шевченко, який робить перші кроки в політиці, вголос заявляє, що їх політичний передвиборчий проект «Україна – вперед!» є опонентом «УДАРу» і опозиції, тобто, провладним проектом, тоді «УДАР» готовий до дебатів в рамках: опозиція проти ПР і її сателітів. Адже поки що сателіти партії влади самостійно не проходять до парламенту, тому вести дебати є сенс тільки з тими силами, які долають 5-% бар’єр», - йдеться в повідомленні прес-служби «УДАРу».

по теме: 
Шевченко призвал команду Кличко выйти на политические дебаты с партией Украина - Вперед!Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. |


 

CMS Status-X