Русский Выберите язык  Выберите язык

Объединенная оппозиция будет проводить праймериз в мажоритарных округах Киева и Киевской обл.


7 серпня 2012 року громадські активісти Вахтанг Кіпіані, Вікторія Сюмар та Ігор Жданов звернулися, зокрема до Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та партії УДАР Віталія Кличка з пропозицією провести соціологічні дослідження у мажоритарних округах м. Києва та Київської області, аби на їх підставі визначитися з єдиним кандидатом по цих округах.

Об’єднана опозиція «Батьківщина» вважає, що сьогодні в нас немає права на конкуренцію між кандидатами, яка розпорошує голоси виборців з демократичного табору та сприяє перемозі провладних кандидатів. Ми вважаємо, що сьогодні нашим головним гаслом є «Жодного  голосу Партії регіонів!».

Об’єднана опозиція «Батьківщина» підтримує згадану громадську ініціативу. Ми готові до проведення праймеріз у кожному з мажоритарних округів Києва та Київської області, за результатами яких буде визначений найбільш рейтинговий кандидат на користь якого повинні зняти свої кандидатури інші претенденти від демократичних сил.

Сподіваємося, що партія УДАР та Віталій Кличко, який до цього неодноразово заявляв про необхідність проведення таких праймеріз, підтримають зазначену ініціативу громадських активістів.

byut.com.ua
Автор: admin от 31.08.2012   |  Оценка  
 
  
Вы не можете комментировать!

           
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X