Русский Выберите язык  Выберите язык

Власть применяет грязные технологии против кандидатов от оппозиции в Киеве - «Батькивщина»

Влада застосовує низку «чорних» технологій проти кандидатів від Об’єднаної опозиції «Батьківщина», які балотуються по мажоритарних округах у місті Києві. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомили кандидати у народні депутати Володимир Бондаренко (округ №219), Володимир Ар′єв (округ №218) та Дмитро Андрієвський (округ №222).

За словами Володимира Бондаренка, влада зрозуміла, що «команда опозиції перемагає, тому вдалася до брудних спроб посварити опозиційні сили, а також інсинуацій та фальсифікацій».

Кандидат від опозиції по 219-му округу розповів про масові «чорні» технології, до яких вдалися ставленики Партії регіонів.

«Нам вдалося отримати сертифікати з голограмами за підписом Пабата. У них обіцяють людям 150 гривень до голосування і 250 гривень після виборів у разі перемоги кандидата», - повідомив Бондаренко.

За його словами, у цій схемі «виборчого МММ» задіяні три депутати Київради та одна людина без депутатства.

«Це свідчить про дуже серйозні речі - підкуп, серйозний фінансовий та адміністративний ресурс, який дає змогу так діяти. Ми передали ці документи до прокуратури і сподіваємось, що вона надасть відповідну оцінку фактам, які там викладені», - заявив кандидат від опозиції.

У свою чергу Володимир Ар′єв розповів, що проти нього активно застосовують технології «чорного» піару.

«Такого виливу бруду, як на цих виборах, я не бачив на жодних виборах. Зокрема, кандидат Асадчев усюди пише, що я голосував за харківські угоди, хоча дуже легко перевірити на сайті ВР, що я не брав участі у цьому голосуванні», - сказав кандидат.

За його словами, під марками відомих газет виходять також фальшиві випуски, які поливають брудом кандидата від опозиції.

«У мене є інформація, що це робиться штабом кандидата Льва Пархаладзе», - сказав Ар′єв.

Кандидат від «Батьківщини» Дмитро Андрієвський повідомив, що у Солом’янському районі з’явився такий собі «соціальний центр для безпритульних, де уже за два тижні зареєстрували 903 особи».

«Вчора разом із представниками ЗМІ і народним депутатом Андрієм Павловським ми сходили туди і дізналися, що там готуються приписати 3000 людей. Ми також поспілкувалися із людьми, які стояли під цим центром. Виявилось, що це студенти НАУ, яким дали команду виписуватись зі своїх місць реєстрації і приписуватись у цьому центрі», - повідомив Андрієвський.

«У нас також є кілька адрес двокімнатних квартир, де прописані десятки людей із різними прізвищами і різними датами народження», - повідомив кандидат від опозиції.

Він також зазначив, що влада розуміє, що не може перемогти опозицію чесно, тому вдається до «чорних» технологій.

frontzmin.ua

 

Автор: admin от 23.10.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X