Русский Выберите язык  Выберите язык

Володимир Олійник: Я здивований критикою Freedom House виборчого закону

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник закликає міжнародну організацію Freedom House до об’єктивних коментарів щодо законів, які ухвалює Україна.

- Я здивований останньою заявою Freedom House з критикою нового закону про вибори, що він, мовляв, несе «недовіру» і щодо
«побоювання наслідків».

Варто нагадати, що виборчий закон було розроблено на засадах відкритості та прозорості із залученням  міжнародних експертів, в тому числі – з урахуванням рекомендацій представників IFES (Міжнародна фундація виборчих систем). У своєму коментарі експерти IFES сказали, що закон «зменшує можливості для фальсифікацій і зловживань».

Схвальну оцінку закону надали Венеціанська комісія та ОБСЄ (Бюро з демократичних інститутів та прав людини). Посол США в Україні Джон Теффт назвав виборчий закон «одним з прикладів справжніх реформ Президента Януковича».

Зрештою, за виборчий закон проголосували 366 народні депутати – представники як більшості, так і опозиції.  Один з
очільників опозиційної партії назвав закон «перемогою опозиції».

Я здивований, що Freedom House безапеляційно і однобічно говорить про вибори, і вже зараз ставить під сумнів їхній результат, хоча виборча кампанія ще не почалася.

Закликаю Вас до більш об’єктивних та збалансованих тверджень.


Прес-служба Партії регіонів

 

Автор: admin от 06.07.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X