Русский Выберите язык  Выберите язык

Томенко звинувачує ЦВК у нарізці округів на догоду владіЦВК визначив межі мажоритарних виборчих округів в парламент під впливом обласних державних адміністрацій. 

Таке звинувачення висунув віце-спікер ВР Микола Томенко на брифінгу. 

За його словами, ЦВК діє як незалежний орган і самостійно приймає рішення щодо визначення кордонів. 

Він пояснив, що «нарізку» здійснювали обласні адміністрації на чолі з головами. 

«Виконавши аналіз меж виборчих округів можна зробити висновок, що в абсолютній більшості випадків ці кордони визначалися для забезпечення певного результату на виборах. У той же час головним критерієм при нарізці округів має бути кількість виборців, які проживають в даній місцевості », - підкреслив він. 

М.Томенко уточнив, що 70 з 250 округів створені з порушенням принципу «компактності округу і єдності адміністративно-територіальних одиниць». «В результаті, розділеними між різними округами виявилися 32 району, 4 міста та 38 районів у містах», - зазначив він. 

Віце-спікер переконаний, що визначення меж виборчих округів визначалося, в першу чергу, виходячи зі сфери впливу бізнесменів в регіоні, можливості використовувати адміністративний ресурс і партійної приналежності.


GolosUA.com

 

Автор: admin от 04.05.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X