Русский Выберите язык  Выберите язык

Соцопрос Центра «София»

Центр соціальних досліджень «Софія» за сприяння Українського інституту соціальних досліджень імені О.Яременка з 8 по 13 жовтня 2014 р. провів опитування населення у всіх областях України. У Донецькій та Луганській областях опитування проводилося на території, що контролюється офіційною владою України. В Криму опитування не проводилося.

Всього було опитано 2016 респондентів віком від 18 років і старше. Вибірка опитування репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними ознаками. Метод опитування – індивідуальне інтерв'ю («віч-на-віч») за місцем проживання респондента (на дому). Статистична похибка не перевищує 2,2%.


Результати опитування свідчить, що явка на парламентських виборах буде досить високою, достатньою для того, щоби вибори відбулися. Більше половини (58,6%) респондентів вказали, що «обов'язково» братимуть участь у голосуванні, яке відбудеться 26 жовтня 2014 року. Крім того, 19,2% респондентів заявили, що «скоріше за все» братимуть участь у голосуванні.

Згідно проведеному опитуванню, реальні шанси потрапити до парламенту мають вісім партій: "Блок Петра Порошенка", Радикальна Партія Олега Ляшка, Партія "Народний фронт", Політична партія "Опозиційний блок", Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", "Об’єднання "САМОПОМІЧ", Політична партія "Громадянська позиція" та ВО «Свобода».

Серед респондентів, які братимуть участь у виборах та визначилися із своїм електоральним вибором планують проголосувати

за "Блок Петра Порошенка" – 32,2%,

за Радикальну Партію Олега Ляшка – 10,9%,

за Партію "Народний фронт" – 9,8%,

за "Опозиційний блок" – 7,4%,

за ВО "Батьківщина" – 6,8%,

за "Об’єднання "САМОПОМІЧ" – 6,5%,

за Політичну партію "Громадянська позиція" – 5,5%,

за ВО «Свобода» - 5,3%.

Менше п’яти відсотків, але більше трьох мають Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" (4,6%) та Комуністична партія України (3,4%). Усі інші партії мають показники електоральної підтримки менше 2,0% (в кожному окремому випадку).

 

Автор: admin от 18.10.2014
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X