Русский Выберите язык  Выберите язык
Главная / В рейтинге кандидатов в президенты произошли изменения - опрос GFK Ukraine

В рейтинге кандидатов в президенты произошли изменения - опрос GFK Ukraine

Якщо б вибори президента України відбулися наступної неділі, то більшість українців проголосувала б за кандидата Петра Порошенка. Про це свідчать дані всеукраїнського телефонного опитування, проведеного на замовлення ТСН компанією ГФК Юкрейн 6-8 травня.

Порошенка готові підтримати більше 40% опитаних. Другим в рейтингу телефонного опитування - виявився Сергій Тігіпко - у нього 9% відсотків. За ним - Юлія Тимошенко з майже таким самим результатом. Решта кандидатів в порядку зниження рейтингу розташувалися так - Олег Ляшко, Анатолій Гриценко, Ольга Богомолець, Добкін, Симоненко Тягнибок і Дмитро Ярош.

Інакше виглядає рейтинг кандидатів, якщо запитання звучить так: "за кого ви могли б проголосувати?" Респондентам дали можливість вибирати одразу кілька прізвищ. Петро Порошенко і тут виявився попереду , а от далі голоси розподілилися неочікувано. Друге місце посів Анатолій Гриценко - у нього 29% підтримки. За ним Богомолець, Ляшко, Тігіпко - з майже 27% голосів. Юлія Тимошенко аж на шостій позиції. За нею - Тягнибок, Добкін, Симоненко. У Дмитра Яроша - нульова підтримка.

Опитування проводилося на замовлення каналу 1+1 компанією ГФК Юкрейн 6-8 травня. Метод опитування: комп'ютеризовані телефонні інтерв'ю (CATI) із дзвінками на мобільні телефони. Вибірка випадкова, репрезентативна для населення України у віці 18 років і старше за статтю, віком, розміром населеного пункту і регіону. Помилка не перевищує 3.5% для вибірки в цілому або 9.0% для одного регіону. Нагадаємо, взяти участь у голосуванні на президентських виборах, що відбудуться 25 травня, збираються 84,1% українців. Але майже половина ще не визначилась з кандидатом.


  Оценка  

 
  
Вы не можете комментировать!

           
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X