Русский Выберите язык  Выберите язык
Главная / Рейтинги Виталия Кличко и партии «УДАР» сравнялись с рейтингами Виктора Януковича и Партии регионов

Рейтинги Виталия Кличко и партии «УДАР» сравнялись с рейтингами Виктора Януковича и Партии регионов

Київ, 20 травня 2013 року

Якби вибори Президента України відбулися наступної неділі, то 16% українців віддали б свої голоси за Віктора Януковича та ще 16% – за Віталія Кличка. Порівняно до показників березня рейтинг Віталія Кличка зріс на 6 п.п., тоді як рейтинг Віктора Януковича залишився без змін. Якщо б в другий тур президентських виборiв вийшли Вiталiй Кличко та Віктор Янукович, то 38% українців проголосували б за Кличка, 19% – за Януковича. Якби вибори до Верховної Ради відбулися у наступні вихідні, то 17% респондентів проголосували б за партію Віталія Кличка «УДАР», що на 3 п.п. вище березневого показника. Про це свідчать результати дослідження, яке здійснила
GfK Ukraine у квітні 2013 року в межах Регулярного дослідження електоральних настроїв населення.
За результатами опитування, яке GfK Ukraine здійснила в квітня 2013 року, 16% респондентів у віці старше 16 років проголосували б за Віталія Кличка, якби президентські вибори відбулися наступної неділі. Порівняно до березневих показників рейтинг Віталія Кличка покращився на 6 п.п.

За Віктора Януковича готові проголосувати 16% опитаних. Цей показник залишився без змін порівняно до результату березня.

Рейтинг Віталія Кличка покращився у Києві (до 17% у квітні з 9% у березні), західному регіоні (29% проти 18%), центральному (21% проти 13%) та північному (18% у квітні проти 8% у березні). Одночасно у цих регіонах, за винятком північного, погіршилися показники Арсенія Яценюка.

Якщо б в другий тур президентських виборів вийшли Вiталiй Кличко та Віктор Янукович, то 38% українців проголосували б за Кличка, 19% – за Януковича. 24% респондентів не пішли б на вибори, ще 19% не змогли дати відповіді на це питання.

Якби у наступні вихідні відбулися вибори до Верховної ради, то 17% респондентів проголосували б за партію Віталія Кличка «УДАР», що на 3 п.п. вище березневого показника. За Партію регіонів віддали б свої голоси 16% опитаних.

«Низька довіра до влади, пряме протистояння між нею та Об’єднаною опозицією, внутрішні конфлікти в останній призвели до посилення електоральних позицій Віталія Кличка і його партії як «третьої сили». Водночас, як показує досвід виборів до Верховної Ради 2012 року, мобілізаційний потенціал прихильників Кличка та партії «УДАР» відносно низький», – коментує Гліб Вишлінський, заступник директора GfK Ukraine.

Інформація про дослідження
Дослідження проводилося в межах Регулярного дослідження електоральних настроїв населення на основі Омнібусу GfK Ukraine протягом 3-23 квітня 2013 року. Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів у віці старше 16 років на місяць. Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Опитування проводилось методом особистого інтерв'ю. Максимальна похибка – 3,1%.

GfK Ukraine проводить Регулярне дослідження електоральних настроїв населення щомісячно з 2009 року. З питаннями щодо дослідження просимо звертися до Інни Волосевич, (044) 230-0260.
  Оценка  

 
  
Вы не можете комментировать!

           
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X