Русский Выберите язык  Выберите язык

Кличко: Количество «чернухи» против «УДАР» достигло критического уровня

З наближенням дня виборів кількість «чорнухи», у якій поливають брудом не лише лідера «УДАРу», а й кандидатів-мажоритарників від партії, досягла критичного рівня. Про це заявив Віталій Кличко під час зустрічі з мешканцями Дніпровського району столиці.

Віталій Кличко зазначив, що політичні опоненти намагаються заплямувати репутацію «УДАРу» у будь-який можливий спосіб: випускають газети-одноденки з наклепницькими статтями, замовляють брудну антирекламу, та навіть монтують відеоролики, у яких звинувачують кандидатів від «УДАРу» у злочинах. «Бруд до нас не прилипає, тому що люди бачать - ми ніколи не використовували брудні технології, ніколи не намагалися принизити гідність наших конкурентів, та не вишукували компромат. Натомість, наші політичні опоненти намагаються вилити на нас максимальну кількість бруду», - наголосив Віталій Кличко.

Так, зокрема, кандидата-мажоритарника Віктора Чумака, який представляє «УДАР» у виборчому окрузі №214 у столиці, звинувачують у нібито підготовці нападу на самого себе. У мережі вірусними методами розповсюджують наклепницьке відео, зняте начебто прихованою камерою. Опонентом Віктора Чумака у окрузі є сумнозвісний представник «молодої команди» Черновецького Олесь Довгий. Віталій Кличко нагадав, що кияни добре пам’ятають про результати роботи мера Черновецького та його «молодої команди». Коментуючи брудну гру опонента «УДАРівця», Кличко додав: «Вони пограбували Київ, і лише за офіційними даними правоохоронних органів, команда Черновецького вкрала 70 мільярдів гривень. Тепер вони знову рвуться до влади. Перед виборами вони обіцяють киянам краще життя, однак як можна вірити словам злочинців?».

Спілкуючись з виборцями на Березняках, Віталій Кличко закликав не робити помилок і не допустити перемоги представника влади. «Говоріть зі своїми родичами, друзями, колегами. Нам потрібно об’єднатися та віддати свої голоси на користь представників демократичних сил, щоб унеможливити присутність висуванців нинішньої влади у новому парламенті», - підсумував лідер «УДАРу».

klichko.org

 

Автор: admin от 23.10.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X