Русский Выберите язык  Выберите язык

Томенко: Власть превратила парламентскую кампанию на избирательный «лохотрон 2012»

Віце-спікер парламенту, один з лідерів «Батьківщини» Микола Томенко заявив, що нинішня парламентська виборча кампанія, особливо в мажоритарній частині, перетворилася на своєрідний виборчий «лохотрон» по всій території України.

Про це політик сказав під час зустрічей у місті Хмельницькому.

Микола Томенко констатував, що у цьогорічній виборчій кампанії «не взято за основу представлення кандидатами програм, які будуть реалізовуватися у парламенті, а кандидати, особливо представники Партії регіонів, та її союзників принципово приховують факт свого членства у Партії регіонів».

Натомість, політик зауважив, що на першому етапі кампанії провладні кандидати в мажоритарних округах діяли по принципу оголошення себе організаторами та натхненниками виконання бюджетних програм на території даного регіону.

«Хоча цілком очевидно, що газифікація, шкільні автобуси чи машини швидкої допомоги, – це заслуга людей, які платять у бюджет і найменша заслуга тих мільйонерів і мільярдерів, які балотуються у мажоритарних округах, оскільки, як відомо, більшість із них є далеко не сумлінними платниками податків, адже зароблені кошти переганяють у свої офшорні компанії за кордоном», - додав політик.

«Водночас останні тижні виборчої кампанії з «бюджетного лохотрону» переключилися на прямий підкуп», - продовжив Томенко.

Віце-спікер зазначив, що така ситуація є показовою і у місті Києві, де активно використовуються так звані мережі підкупу а-ля Черновецький (коли пенсіонерів та соціально незахищених провідують і відповідно стимулюють фінансами за різними оцінками від 100 до 200 гривень в підтримку того чи іншого кандидата), і загалом у всіх регіонах України.

Микола Томенко також наголосив, що є група кандидатів в депутати, які не приховують і навіть публічно в інтерв’ю розповідають, що вони роздають гроші у вигляді благодійного допомоги для того, щоб отримати мандат.

Віце-спікер нагадав, що у свій час, коли так звані донецькі боролися за владу у Києві, усі згадували те, що одним із принципів діяльності донецького бізнесу була теза: «лоха не кинути – себе не поважати». «Складається враження, що цю виборчу кампанію влада проводить під егідою: «лоха не купити – себе не поважати», - зауважив він.

Микола Томенко підсумував, що нинішня виборча кампанія увійде в історію масовим не прихованим підкупом, «коли фактичні кандидати від влади під прикриттям міліції і правоохоронних органів роздають вкрадені у народу кошти і публічно з гордістю розповідають саме про такий характер виборчої кампанії».

byut.com.ua

 

Автор: admin от 22.10.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X