Русский Выберите язык  Выберите язык

«УДАР» предлагает создать демократическую коалицию после парламентских выборов

Партія «УДАР» пропонує сформувати коаліцію демократичних сил у парламенті нового скликання одразу після виборів до ВР. Це відповідає європейській традиції, коли демократичні партії, які пройшли до парламенту, об’єднують свої зусилля та виробляють спільну стратегію дій - заявив лідер «УДАРу» журналістам у Харкові.
«Наша позиція прозора, відкрита і чесна - без ультиматумів, попередніх вимог і кулуарних домовленостей», -зазначив Кличко.

Ми поважаємо пропозицію наших партнерів по опозиції , але вважаємо, що перемога на виборах і захист результатів голосування, а не підписання чергових заяв, декларацій та угод- ось головне завдання опозиції в ці дні, - наголошують в «УДАРі». - Партія «УДАР» сьогодні основна альтернативна сила партії влади, яка здатна сформувати коаліцію демократичних сил у новообраному парламенті заради змін в Україні і відсторонення Партії регіонів від влади, - йдеться в заяві партії «УДАР».

klichko.org

 

Автор: admin от 18.10.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X