Русский Выберите язык  Выберите язык

На Черниговщине Чечетов и Прокопенко раздавали подарки в детском саду. ВИДЕО

За спостереженням Громадянської мережі ОПОРА, порушення виборчого законодавства продовжуються. 12 жовтня кандидат в народні депутати від Партії регіонів по виборчому округу №206 Станіслав Прокопенко  відвідав село Раїще, Чернігівського району, Чернігівської області у рамках відкриття дошкільного навчального закладу «Левеня».

Мережа вже інформувала про те, що провладний кандидат, який є першим заступником голови облдержадміністрації, активно використовує адміністративний ресурс. Свідченням цього є відео, яке зробив довготерміновий спостерігач.

«Я сьогодні хочу від всіх вас, від громади нашого району подякувати за такий щедрий подарунок і нашого народного депутата України Михайла Чечетова, нашого майбутнього депутата Станіслава Миколайовича Прокопенка. Адже подарунок, який вони сьогодні здійснюють для наших дітлахів, його не оцінити ніякими грошима. Спасибі вам за подарунки, які ви привезли нашим дітлахам», - в рамках урочистостей зазначив Микола Кудрик, голова Чернігівської районної державної адміністрації.
Окрім пана Кудрика, на святі були присутні народний депутат Михайло Чечетов та Олександр Лепа, голова сільської ради.

Зазначимо, що після цього заходу і Михайло Чечетов, і кандидат в народні депутати Станіслав Прокопенко роздавали дітям подарунки.


 

Автор: admin от 17.10.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X