Русский Выберите язык  Выберите язык

«Батькивщина» поддержала позицию "УДАРа» по согласованию кандидатов в мажоритарных округах

ВО «Батьківщина» підтримала ініціативу партії "УДАР" щодо визначення єдиного кандидата від демократичних сил – як представників партій, так і самовисуванців – у мажоритарних округах, де у іншому випадку можлива перемога провладних кандидатів.

Подібний алгоритм дій партія "УДАР" пропонувала демократичним силам з початку поточного року. Сьогодні можна говорити про перші позитивні результати. Кандидат в депутати по 144 округу на Полтавщині, представник ВО «Батьківщина» Дмитро Хрістов зняв свою кандидатуру на користь представника "УДАРу" Сергія Капліна, який має вищу підтримку виборців. Відповідну заяву вже подано до Центральної виборчої комісії.

Партія "УДАР" висловлює сподівання, що Центральна виборча комісія вчасно та згідно із вимогами закону відреагує на рішення кандидата. Адже, в тому числі й за діями ЦВК і українські громадяни, і міжнародна спільнота оцінюватимуть чесність та прозорість українських виборів.

«Цей приклад свідчить про можливість будувати політику на принципах відкритості та відповідальності. Ми переконані, що найближчими днями представники демократичних сил зроблять усе від них залежне для перемоги в мажоритарних округах», – йдеться у заяві партії "УДАР".

klichko.org

 

 

Автор: admin от 12.10.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X