Русский Выберите язык  Выберите язык

Батьківщина і Фронт змін створюють єдиний виборчий список

Про це на прес-конференції 23 квітня повідомив перший заступник лідера партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.
 
Він  очолив Центральний виборчий штаб об‘єднаної опозиції, створений на базі Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина».
 
Про це оголосив лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк сьогодні на спільній прес-конференції з Першим заступником Голови партії «Батьківщина» Олександром Турчиновим.
 
«З сьогоднішнього дня працює єдиний виборчий штаб, який буде робити все можливе для того, щоб об‘єднана опозиція отримала більшість у Верховній Раді України», - зазначив Яценюк.
 
Політики констатували, що перемовини завершились: «Опозиція йде єдиним фронтом на базі партії «Батьківщина».
 
Крім того, було названо список партій, які вже об‘єднались в єдиному партійному списку.
 
Це: ВО «Батьківщина», політична партія «Фронт змін», «Народний рух», «Народна самооборона», партія «За Україну!», партія «Реформи і порядок».
 
Крім того, представники опозиції анонсували проведення Форуму об‘єднаної опозиції, який відбудеться 12 травня та на якому буде представлена Програма Об‘єднаної опозиції.
За словами  Олександра Турчинова, очолити виборчий список Об’єднаної опозиції повинна Юлія Володимирівна Тимошенко.
 
Про це він сказав сьогодні на спільній прес-конференції з лідером «Фронту Змін» Арсенієм Яценюком.
 
«У нас немає іншої позиції. Те, що влада робить все, щоб не допустити Тимошенко до виборів – це тільки демонстрація їх слабкості, демонстрація того, що вони не здатні перемагати в чесній боротьбі», - сказав Турчинов.
 
За його словами, об‘єднана опозиція вже провела майже всі узгодження кандидатур «по всіх регіонах».
 
«Попередньо залишились окремі «ув‘язки» з деякими політичними партіями, які входять до КОД, але поки що не приєднались до формату єдиного списку», - додав Турчинов.
 
Він зазначив, що лишилось дочекатись офіційного оголошення ЦВК стосовно меж виборчих округів, «які вони, на жаль, розподіляють в межах інтересів виключно Партії регіонів».
 
У свою чергу Арсеній Яценюк наголосив, що опозиція намагатиметься оголосити всіх кандидатів «як по мажоритарним округам, так і за партійним списком якомога швидше, як того вимагає закон». (Згідно із законом, це може бути зроблено до 29 липня).
 
«Ми намагатимемось зробити це якомога раніше, для того, щоб громадськість змогла обговорити кожну кандидатуру», - додав Яценюк.
 
«Тому що для нас принциповою є надійність тих людей, які підуть як по округах, так і за списками», - зазначив Олександр Турчинов.
 
 
Також він зазначив, що  Об’єднана опозиція вітатиме приєднання інших опозиційних партій, які готові боротися з режимом Януковича.
 
 
«Двері Об’єднаної опозиції не зачиняються для інших опозиційних партій, які не просто називають себе опозиційними, а готові боротися, готові до самопожертви, а не просто до дєлєжа мандатів», - сказав він.
 
Турчинов також зазначив, що в разі, «якщо влада намагатиметься заблокувати єдиний список на базі партії «Батьківщина», то об’єднана опозиція піде за списком «Фронту змін», заблокують «Фронт змін», ми підемо за списками Народного руху, чи партії «Реформи і порядок», чи іншої партії, яка приєднається до об’єднання: вони не зможуть нас зупинити і зламати наше рішення щодо об’єднання».
 
«Всі перешкоди, які влаштовує влада для об’єднання опозиції на виборах, – це демонстрація їх слабкості і розуміння, що вони не здатні перемагати у чесній боротьбі», - переконаний Олександр Турчинов.
 
Він також розповів, що остаточне рішення щодо висування кандидатів за списом та по мажоритарним округам буде ухвалюватись на з’їзді.
 
«Щодо списку мажоритарних округів, це не буде моє рішення, чи Арсенія Яценюка, це вирішить з’їзд», - сказав Турчинов.
 
Водночас, за його словами, лідери партій вже домолись про те, що для них принциповою є надійність кожного кандидата.
 
«Якщо будуть заперечення щодо тої чи іншої кандидатури, ми будемо за них відповідати, а коли не зможемо відповісти – будемо знімати такі кандидатури», - наголосив Олександр Турчинов.
 

ДЕКЛАРАЦІЯ ЄДНОСТІ

Ми, лідери двох найбільших опозиційних сил - Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» та партії «Фронт Змін» - звертаємось до українського народу із закликом підтримати Об'єднану опозицію в її боротьбі з режимом Януковича.
 
Ми заявляємо про наше об'єднання для перемоги на парламентських виборах, відновлення в Україні демократії та справедливості. Влада буде служити суспільству, національне багатство використовуватиметься для потреб усіх громадян, а не можновладців, кожна людина зможе власною працею заробити на гідне життя. Ми припинимо розграбування країни і знущання над правами громадян - нинішня влада понесе за це відповідальність.
 
Зараз надзвичайно відповідальний момент, який визначатиме майбутнє України: або в сім'ї вільних європейських націй, або серед тоталітарних режимів та держав-ізгоїв. Український народ має право жити у вільній, демократичній, заможній країні. Обов'язок Об'єднаної опозиції - зробити все для того, щоб це відбулося. Ми готові довести, що спільна мета може бути вищою за особисті амбіції.
 
Наші політичні сили сформують спільний список на виборах та узгодять своїх кандидатів в мажоритарних округах. Законодавство забороняє участь блоків у виборах, тому єдиний список буде сформований на основі партії «Батьківщина» як найбільш рейтингової опозиційної сили. Його очолять Юлія Тимошенко і Арсеній Яценюк як найбільш рейтингові опозиційні політики.
 
Ми сформуємо у новій Верховній Раді демократичну більшість, обмежимо всевладдя Януковича і повернемо владу українському народу. Наше об'єднання має стратегічний характер - після парламентських виборів ми продовжимо спільно працювати і забезпечимо перемогу демократичних сил на виборах Президента.
 
Для всіх демократичних партій настав час зрозуміти, що сьогодні немає окремих інтересів та окремих пріоритетів. Є один інтерес і один пріоритет - Українська демократична держава і людина, як найвища цінність. Заради цього ми співпрацюватимемо з усіма, хто бореться з існуючим режимом. Ми щиро вдячні нашим соратникам по опозиційній боротьбі за рішення об'єднатися в єдину потужну демократичну команду.
 
Жоден політик і жодна політична сила не побудують нової країни без підтримки людей. І саме тому ми закликаємо і просимо громадян України підтримати наше єднання і нашу боротьбу.
 
Гаяти часу не можна, час боротися і час перемагати разом!
 
Віримо і впевнені, що вже восени цього року український народ підтримає Об'єднану опозицію для того, щоб разом творити нову, справедливу Україну!
 
 
ВО «Батьківщина»                                                Партія «Фронт Змін»
Юлія Тимошенко                                                  Арсеній Яценюк

byut.com.ua


 

Автор: admin от 23.04.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X