Русский Выберите язык  Выберите язык

Кандидат от Молодежной партии, которая заказывала черный пиар против Тимошенко, теперь переключилась на Кличко

Партія “УДАР” звернулася з листом до Національної телекомпанії України та ЦВК щодо трансляції 9 жовтня 2012 року в ефірі УТ-1 фільму, який містив ознаки чорного піару і контрпропаганди проти політичної партії “УДАР” та її лідера Віталія Кличка. Цей фільм вийшов начебто в рамках передвиборної агітації кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 220 Федорченко Ганни Григорівни, яку було висунуто Молодіжною партією України. Ця пані раніше “прославилася” тим, що від свого імені розміщувала антирекламу проти “Батьківщини” та її лідера Юлії Тимошенко.

При цьому на телевізійних каналах не було жодного ролика чи іншої агітаційної та рекламної продукції, в якій би йшлося про рекламу самої Молодіжної партії чи її висуванця пані Федорченко. Очевидно, що це - технічний кандидат влади, який спеціалізується лише на одному — замовленні брудних агіток проти опозиції, зокрема, партії “УДАР” і Віталія Кличка.

Ця пані витрачає значні як для звичайного мажоритарника кошти на розміщення брехливої і наклепницької інформації на правах начебто політичної реклами.

Очевидною метою розміщення цього бруду з боку відверто технічного кандидату від влади на загальнодержавному телеканалі є приниження авторитету Віталія Кличка та його політичної сили в очах виборців, створення про них негативної думки.

В партії наголошують, що відповідно до частини дев’ятої статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію - суб’єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати. Окрім того, цілий ряд норм цивільного законодавства України спрямований на захист честі, гідності та ділової репутації особи.

УДАР звертається до Національної телекомпанії України з проханням надати партії ефірний час для спростування недостовірної та наклепницької інформації, що прозвучала в ефірі. І вимагає від ЦВК і Держтелерадіо з вимогою розглянути на своїх засіданнях питання про порушення законодавства суб’єктом виборчого процесу і втягуванням в цю брудну політичну гру державних телеканалів.

В “УДАРі” також наголошують, що це не перший подібний випадок замовних розміщень антипіару проти партії та її лідера на державних телеканалах. Так, в ефірі державного телеканалу “КРИМ” також виходили фільми, спрямовані на оббріхування опозиції та В.Кличка. Подібна інформація про спроби розмістити бруд проти опозиції начебто від імені технічних партій та із кандидатів надходить і з інших регіонів України.

Виборча кампанія вступила у завершальну фазу, влада не шкодує грошей і не гребує відпрацьованими нею ж ще в 2002-2004 році технологіями для паплюження опозиції - наголошують в партії “УДАР” .

klichko.org

 

Автор: admin от 10.10.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X