Русский Выберите язык  Выберите язык

Объединенная оппозиция заявляет о новых провокациях на Первом национальном

Центральному виборчому штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» стало відомо про те, що технічними кандидатами від провладних політичних сил на Першому національному телеканалі на наступний тиждень заброньовано практично увесь рекламний ефір для розміщення пасквілів проти «Батьківщини» та її лідерів.

Про це йдеться у заяві Об’єднаної опозиції.

«Інформація про підготовку низки відеопровокацій на УТ-1 надійшла від журналістів, які працюють на каналі. За їхніми даними, технічні кандидати також продовжують скуповувати ефірний час на Першому національному до кінця виборчої кампанії», - говориться у заяві.

У Об’єднаній опозиції переконані, що технічні кандидати діють за прямими вказівками адміністрації президента.

«Їх використовують, бо саме для цього їх і створювали. Показово, найчорніші технології застосовуються проти «Батьківщини». Це свідчить про одне - влада боїться Об’єднаної опозиції і намагається задурити людям голову, аби мати можливість і надалі грабувати країну і будувати «покращення» для сім‘ї та оточення президента Януковича», - зазначають в опозиції.

«Об’єднана опозиція «Батьківщина» звертається до керівництва телеканалу УТ-1 з вимогою зупинити провокацію у зародку і не дозволити використати державний канал у якості зливу брудної маніпулятивної брехні. Ця наша вимога стосується і керівництва Держкомтелерадіо. Однак, найголовніше, ми звертаємося до адміністрації президента з вимогою дати відбій своїм нацькованим технічними кандидатам, оскільки ви глибоко помиляєтеся, що за ними не видно ваших вух», - наголошують у «Батьківщині».

«Батьківщина» звертається до громадян із закликом «не вірити брудним інсинуаціям, які влада тиражує і з кожним днем, який наближує країну до виборів, робитиме це з маніакальною наполегливістю».

В Об’єднаній опозиції також звертають увагу міжнародних спостерігачів, представників моніторингових організацій на підготовку владою інформаційних провокацій на українському державному каналі.

byut.com.ua

По теме:

Турчинов: Власть транслирует на государственном телеканале ложь против «Батькивщины»

НТКУ говорит, что ролик об оппозиции законный

 

Автор: admin от 10.10.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X