Русский Выберите язык  Выберите язык

Шлапак опять поймали при раздаче пайков

Активістами Громадянського руху “Спільна Справа” зафіксовано черговий підкуп виборців в Києві.


07.10.2012, в межах одномандатного виборчого округу №221 з 11:00 в “Будинку Кіно” по вул.Саксаганського,6 кандидат в народні депутати України – депутат Київради Алла Шлапак (громадська організація “Соціальна справедливість “СОВІСТЬ”, член Політичної партії “СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ”) влаштувала зустріч з виборцями – переважно пенсіонерами, де планувала роздачу продуктових наборів які складались з пачки чаю “Batik – Ceylon” та солодощів – коробки цукерок “Парижель” від АВК.

В момент фіксації спостерігачами від “Спільної Справи”, виникла сутичка між журналістом який намагався зробити відео, та довіреною особою кандидата А.Шлапак який намагався першкодити відео-зйомку щодо складених в гардеробі Будинку Кіно на купу продуктових наборів – в пакетах на яких було зображено логотип “Шлапак Алла – Київ це Кияни” та надпис з іншого боку пакету “З людьми і для людей – Алла Шлапак”. 


На місце порушення було викликано міліцію для припинення протиправних дій, та порушеннь виборчого Законодавства згідно п.13 Ст.74 Закону України “Про вибори Народних депутатів”.

Працівникі міліліції вилучили для проведення експертизи продуктовий пайок, та склали акт про порушення, згідно написаних заяв свідків.

Під час вилучення працівниками міліції для експертизи продуктового набору, сталась ще одна сутичка з представником кандидата А.Шлапак який ВИБИВ з рук Координатора Громадянськохо руху “Спільна Справа” Олесандра Данилюка мобільний телефон на який велась фіксація вилучення.
 

 

 

Автор: admin от 08.10.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X