Русский Выберите язык  Выберите язык

Петр Ющенко раздает продовольственные пайки

6 жовтня Буринь сколихнули децибели агітмобіля Петра Ющенка, який балотується по виборчому окрузі №161.

Лунають з гучномовців розповіді про досягнення Віктора Ющенка на посту президента та зачитують ризики, що нас очікують в разі, якщо ми не переоберем "месію" з його партією. Також лунає декілька пісень Святослава Вакарчука та "патріотичного" Стаса Михайлова. Постають логічні запитання до Ющенків, але я не буду їх озвучувати, бо у вас вони такі самі. Цікаво інше, чому народний депутат займається підкупом виборців, роздаючи їм харчові пайки? В пакетах з логотипом партії "Наша Україна"  роздавали харчові продукти: палка ковбаси, консервна банка шпротів, консервна банка сардин, пляшка олії, пачка печива, пачка макаронів, пачка борошна, пачка рису, пачка гречки, 1кг цукру, пачка чаю, пачка кави, згущенка, банка зеленого горошку. Таким чином пан Ющенко, мабуть, втілює передвиборну програму "Виробляй українське - купуй українське!", але для цього потрібно спершу з'їсти все "китайське". Собівартість такого продпайку складає близько 120грн за  місцевими цінами.

Не думаю, що таким чином можна набрати необхідну кількість голосів, а для рейтингу "Нашої України" це взагалі нереально зробити. Але мене особисто ображає той факт, що наші депутати вважають нас бидлом, яке можна купити за суповий набір! Петро Ющенко вже 5 років народний депутат, а роздавати допомогу людям почав тільки зараз, де ж він був раніше? Чому не роздавав 5 років поспіль? Відповідь очевидна! А тому це не допомога, а підкуп! Шановний пан Петро Ющенко, не принижуйте своїх виборців даючи їм, як безпритульним, продуктові пайки, щоб за вас проголосували на виборах!

 

 

 
 

 

 

 

Автор: admin от 08.10.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X