Русский Выберите язык  Выберите язык

УДАР рассчитывает получить на выборах минимум 15%

«УДАР» розраховує отримати на виборах до Верховної Ради мінімум 15%. Про це сьогодні заявив журналістам лідер партії Віталій Кличко.

«Ми розраховуємо як мінімум на 15%», - cказав він, додавши що на сьогодні близько 20% виборців ще не визначилися, кого підтримають на виборах.

«І це означає, що підтримка «УДАРу», якщо ми зможемо переконати людей в останній момент, може бути значно вищою», - додав Кличко. Він заявив, що він і його політична сила сьогодні ведуть активну агітацію, акцент роблять на персональних зустрічах з виборцями і сподіваються завоювати підтримку тих, хто ще визначається.

За словами лідера «УДАРу», сьогодні відбувається масова маніпуляція цифрами. Кличко вчергове закликав соціологів проводити об’єктивні дослідження. При цьому він зазначив, що для його команди важливий результат, який партія отримає 28 жовтня.

«До цього дня ми не віримо в жодні замовні соцопитування. Ми віримо тільки в ті соцопитування, які робимо особисто і які роблять соціологічні фірми з репутацією. А вони свідчать про те, що динаміка, яка є у нашої політичної сили, позитивна, і до нас приєднується все більше людей», - резюмував Кличко.

klichko.org

 

Автор: admin от 05.10.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X