Русский Выберите язык  Выберите язык

Оробец: Давление на оппозиционных кандидатов - это методы работы Партии регионов

Намагання зняти опозиційних кандидатів із передвиборчої гонки через тиск та суд – це методи Партії Регіонів.

Про це 26 вересня під час прес-конференції заявила народний депутат від опозиції Леся Оробець.

За її словами, "сьогодні влада бореться з опозиційними кандидатами всіма доступними методами, навіть кримінальними".

Зокрема, у ході прес-конференції кандидат від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» по округу №157 Олег Медуниця розповів, що вчора після зустрічі з виборцями 10-го мікрорайону міста Суми, яку кандидат провів разом із Лесею Оробець, із агітаційного автобусу викрали аудіоапаратуру.

«Після маніпулювання зі списками членів ДВК та намаганням порушити проти мене кримінальну справу, це другий випадок використання нечесних виборчих технологій з боку влади проти опозиції в Сумах за останні дні», - сказав Олег Медуниця.

У свою чергу перший заступник керівника Сумського обласного виборчого штабу «Батьківщини» Микола Клочко висловив думку, що мешканці міста Суми повинні розуміти справжню роль депутата. Вона полягає в написанні таких законів, вироблення такої політики, яка дозволить вийти на європейський рівень розвитку економіки та соціального захисту населення.

«Я  переконаний, що ефективність депутатської діяльності неможлива без свободи місцевого самоврядування, розширення повноважень місцевих рад депутатів», - зазначив Микола Клочко.  

byut.com.ua

 

Автор: admin от 27.09.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X