Русский Выберите язык  Выберите язык

ЦВК утворила 33540 виборчих дільниць на майбутні Парламентські вибори

12 квітня  відбулося засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Володимир Шаповал.

Після відповідного обговорення, розглянувши 1253 подання районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим значення) рад щодо  первинного утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, Центральна виборча комісія ухвалила рішення про утворення 33 тис. 540 звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі на території України на чергових виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Зокрема з 33 тис. 540 дільниць 32 тис. 188 є звичайними, що складає 96% від загальної кількості. Згідно з постановою ЦВК, 1 тис. 352 дільниці є спеціальними, з них 1 тис. 200 будуть утворені у лікувальних закладах і 152 – в установах пенітенціарної системи.

Голова ЦВК Володимир Шаповал, який представляв на засіданні проект постанови, зазначив, що на одній дільниці зможуть проголосувати від 20 до 2500 виборців. В.Шаповал підкреслив, що вперше в історії України кількість виборців на одній виборчій дільниці не перевищуватиме 2500 осіб. За його словами, це стане запорукою того, що парламентські вибори будуть проходити без зайвих ускладнень.

Крім того, після розгляду відповідних подань Міністерства закордонних справ України щодо первинного утворення закордонних виборчих дільниць на постійній основі Центральна виборча комісія утворила 114 закордонних виборчих дільниць на постійній основі в 77 країнах світу. 110 із них буде утворено при українських дипломатичних установах, а 4 – у місцях дислокації військових частин.

 

Автор: admin от 22.04.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X