Русский Выберите язык  Выберите язык

У ПР на бигбордах счастливые люди... из США

В то что эта американская семья счастлива и имеет "стабильнисть и добробут" можно поверить... 

Любознательные читатели
"Главного" узнали, откуда Партия регионов берет столько жизнерадостных лиц на свои бигборды.

Выяснилось, что никакого отношения к Украине и тем более к украинскому "покращенню" эти люди не имеют.

Возьмем, например, линейку бордов "Від стабільності – до добробуту", на которой изображено счастливое семейство в трех поколениях.

 

Оказывается, фотография эта куплена у Shutterstock, а подписанный релиз этой модели хранится в главном офисе компании Shutterstock Images LLC, 60 Broad Street, 30th Floor, New York, NY 10004, USA.
 

Обошлась "большая семья с детьми в доме" Партии регионов совсем недорого, как для ведущей политической силы, – 100 долларов за скачивание с сайта www.shutterstock.com одного изображения любого формата.


Этот факт
прокомментировал Николай Томенко

Віце-спікер парламенту Микола Томенко вкотре звернув увагу на прямі порушення Партією регіонів норм виборчого законодавства.

Про це політик сказав, коментуючи той факт, що «щаслива родина» з білбордів Партії регіонів виявилася іноземною. 

«В Україні кілька років триває дискусія стосовно того, в кого за президентства Віктора Януковича покращилося життя. Нарешті політична реклама Партії регіонів, в якій рекламуються іноземні громадяни, дала можливість відповісти на це запитання», - сказав Микола Томенко.

Він зауважив, що, можливо, іноземці й відчули реальне покращення життя від діяльності Партії регіонів, «бо рівень тіньових оборудок влади та, відповідно, вивезення капіталів за кордон за останні роки набув фантастичних масштабів».

«Тому не дивно, що за рахунок вивезених коштів в інші держави, їх громадяни й відчули покращення життя», - додав він.

Водночас, Микола Томенко наголосив, що, окрім суспільно-політичного висновку з цієї історії випливає і правовий.

Віце-спікер нагадав, що Закон про вибори народних депутатів прямо забороняє участь іноземних громадян у передвиборчій агітації. Так, в статті 74 Закону чітко вказано, що «участь у передвиборній агітації забороняється іноземцям та особам без громадянства, у тому числі через журналістську діяльність чи у формі участі у концертах, виставах, спортивних змаганнях, інших публічних заходах, що проводяться на підтримку чи за підтримки партії – суб'єкта виборчого процесу чи кандидата у депутати».

«Тобто дану рекламу фактично можемо тлумачити як те, що іноземні громадяни: чи за їх згоди, чи без, ведуть агітацію за конкретну політичну силу», - наголосив він.

Микола Томенко звертається до Центральної виборчої комісії з вимогою відреагувати на порушення чинного законодавства Партією регіонів, яка використовує іноземних громадян.

Політик також звернув увагу на те, що це далеко не перший випадок такого роду агітації. Зокрема, він нагадав, що нещодавно за кандидата від Партії регіонів у Київській області О.Онищенка агітував російський співак Ігор Ніколаєв.В Партии регионов объяснили, почему жизнерадостная семья на билбордах "Від стабільності до добробуту!" – не украинцы.

По словам руководителя департамента коммуникации штаба Партии регионов Ирины Милиневской, в Украине подходящего фото не нашли.

"Семья, изображенная на билбрдах, не американцы. Поскольку подходящей фотографии в украинских фотобанках дизайнеры не обнаружили, фото было официально приобретено в московском фотобанке "Лори" – одном из крупнейших на территории постсоветского пространства", - сказала она.

Дизайнеры регионалов не смогли найти в украинских фотобанках фото счастливой семьи  

Украинская правда 

Взникает вопрос, если в украинских фотобанках не нашлась фотографияс частливой семьи, то возможно следовало бы провести фотосессию и сделать бигбород с украинской семьей? Но наверно в Украине не нашлось "счастливой семьи" для этой фотосессии.


 

Автор: admin от 18.09.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X