Русский Выберите язык  Выберите язык

В ответ на действия ЦИК начинается всеукраинская мобилизация наблюдателей

У зв’язку з рішенням Центрвиборчкому формувати дільничі виборчі комісії шляхом проведення однієї процедури жеребкування для всіх дільниць, що мінімалізує присутність в комісіях представників опозиції та відкриває шлях для тотальної фальсифікації результатів виборів на користь Партії регіонів та її сателітів, – громадянський рух «Спільна Справа» розпочинає всеукраїнську мобілізацію та реєстрацію спостерігачів з метою забезпечити їх масову присутність на виборчих дільницях.

Про це на брифінгу під стінами ЦВК заявив координатор «Спільної Справи» Олександр Данилюк.

«У ситуації, що склалася, проконтролювати реальні результати виборів буде неможливо в абсолютній більшості випадків. Єдиний вихід – масова мобілізація свідомих громадян та їх участь у виборчому процесі в якості спостерігачів. Мінімум, по 5 осіб на дільницю, але необхідно більше, з огляду на те, що серед членів комісій буде лише по 2-3 представники від опозиції, а в окремих комісіях їх не буде взагалі», – зазначив Данилюк.

Він також повідомив, що акція протесту, яку громадські активісти розпочали вчора під будівлею ЦВК з вимогою переглянути рішення про формування окружних виборчих комісій, припиняється у зв’язку з «таким же абсурдним рішенням Центрвиборчкому по дільничих комісіях».

«У відповідь на наш протест ЦВК своєю постановою по дільничих комісіях продемонструвала, що вона є фактичним співучасником змови, скерованої на фальсифікацію виборів. Чекати адекватних чи справедливих рішень від цієї комісії не варто», – вважає Данилюк.

За його словами, громадянський рух «Спільна Справа» вже створив кул-центр, куди може зателефонувати і зареєструватися кожен, хто бажає стати офіційним спостерігачем на виборах. 

 

Автор: admin от 15.09.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X