Русский Выберите язык  Выберите язык

Объединенная оппозиция Батькивщина начала предвыборный тур

Сьогодні з подвір’я офісу партії «Батьківщина» стартував наймасштабніший в Україні передвиборний тур, який проводить Об’єднана опозиція «Батьківщина».

«Ми розпочинаємо наш масштабний тур: за правду, за волю, за Батьківщину!», - заявив  керівник Центрального виборчого штабу Об‘єднаної опозиції Олександр Турчинов під час церемонії старту виборчого туру.

«Ми – одна із небагатьох політичних сил в Україні, яка може дивитись в очі нашим громадянам, яка не ухиляється від прямих простих розмов прямо на вулицях, яка готова нести правду людям. Саме правду ми несемо нашим громадянам, тому що саме в правді наша сила», - додав він.

Він пояснив, що саме тому Об‘єднана опозиція вирішила перенести центр агітації «з папірців, які розвішуються на білбордах, і вийти на пряму розмову з людьми».

За словами Турчинова, не залишиться жодного регіону, де не будуть працювати мобільні агітаційні бригади Об‘єднаної опозиції разом із спікерами. 

«Наш лідер Юлія Тимошенко та Юрій Луценко знаходяться зараз за ґратами, але в цьому масштабному турі вони будуть разом з нами, разом з нами битимуться їхні серця, і українці від нас почують і їхнє слово», - додав він.

Крім того керівник штабу наголосив, що команда, яка об‘єдналась в «Батьківщині», сьогодні «є найбільш потужною та найбільш сильною в Україні».

«Нам є що сказати, і ми переконані, що Україна підтримає саме демократію, саме європейський шлях, який ми пропонуємо, вона підтримає тих патріотів, які не стали на коліна перед цією злочинною зграєю. Ми впевнені в нашій перемозі!», - підсумував політик.

Водночас голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив: «це і є реальна політика. Реальна політика, коли ми їдемо до людей, коли ми говоримо з людьми. Тому що нам є що сказати українцям».

За словами Яценюка, Об’єднана опозиція «не ховається, як ПР за броньованими автомобілями і за ефірами контрольованих державою і президентом Януковичем телеканалів. Ми пропонуємо українцям абсолютно новий формат. Основні наші кандидати в депутати, які несуть ідеологію партії, які несуть ідеологію змін, який відповідає за свій напрямок, їде по всій Україні. Ми будемо спілкувати на відкритих майданчиках в кожній області», - додав він.

У виборчий тур Об’єднаної опозиції «Батьківщина» відправилося 10 мікроавтобусів з агітаторами, серед яких народні депутати та активісти, а також 9 вантажівок з апаратурою для сцен та телемостів. Зокрема, за період виборчої кампанії планується провести 40 телемостів, які будуть охоплювати по 11 населених пунктів України. Першим агітаційний тур Об’єднаної опозиції «Батьківщина» зустріне місто Львів.

byut.com.ua

 

Автор: admin от 07.09.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X