Русский Выберите язык  Выберите язык

Томенко: Премьер-министр и члены правительства, которые являются кандидатами в народные депутаты, должны уйти в предвыборный отпуск

Віце-спікер Микола Томенко наголосив, що прем’єр-міністр та члени уряду, які є кандидатами в народні депутати, і вся діяльність яких сьогодні направлена на проведення виборчої кампанії, повинні, у відповідності до закону про вибори, і виходячи з тих зобов’язань, які давав керівник виборчого штабу Партії регіонів Андрій Клюєв, піти у відпустку і не використовувати тотально адмінресурс для того, щоб розповідати про свої політичні плани та оцінювати діяльність опонентів.

Про це політик сказав сьогодні під час брифінгу у парламенті.

«Я вважаю, що на сьогоднішній день, зокрема, те, що робить прем’єр-міністр – це кричуще, щоденне порушення виборчого законодавства. Бо 90% його промов на засіданнях уряду є політичними лозунгами і партійними речовками, і сам він діє як кандидат в депутати, а це до урядової діяльності не має жодного відношення», - сказав Микола Томенко.

Він також наголосив, що під час поїздок по регіонам йому не раз доводилося переконуватися в тому, що на місцях влада працює на виборчу кампанію.

«І наради на місцях вони проводять не про те, як сільську школу не закрити, а про те, як провести свого кандидата на виборах», - сказав Томенко.

Політик повідомив, що у п’ятницю під час години запитань до уряду опозиція підніматиме це питання у сесійній залі.

«Ми хочемо почути від прем’єр-міністра і міністрів: коли вони напишуть заяви і підуть у відпустки на час проведення виборчої кампанії, виконавши цим приписи закону про вибори», - заявив Микола Томенко.

byut.com.ua

 

Автор: admin от 06.09.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X