Русский Выберите язык  Выберите язык

Лукьянов одаривает рожениц в роддомах. ВИДЕО

Активістами Донецького відділення громадянського руху «Спільна Справа» в рамках незалежного моніторингу парламентських виборів зафіксовано зловживання службовим становищем та підкуп виборців на виборчому окрузі №54.

Так, кандидат у депутати від Партії регіонів Владислав Лук’янов, перебуваючи у місті Шахтарськ Донецької області, здійснював підкуп виборців у пологовому будинку міста. Зокрема, ним особисто були вручені цінні подарунки кожній породіллі. Організацією зустрічі кандидата з виборцями протиправно займались головний лікар пологового будинку та мер Шахтарська. На зустрічі вони здійснювали агітацію за Владислава Лук’янова та Партію регіонів.

Громадянський рух «Спільна Справа» звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою порушити за зазначеними фактами кримінальну справу за ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем) та за ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання реалізації виборчого права шляхом підкупу).

Раніше Владислав Лук’янов публічно визнавав, що Партія регіонів під час виборчого процесу використовує адміністративний ресурс.


 

 
 

 

Автор: admin от 05.09.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X