Русский Выберите язык  Выберите язык

Председатель РГА, кандидат от ПР пиарит себя используя админресурс

Голова Самбірської РДА, кандидат в народні депутати від Партії регіонів по виборчому окрузі №120 продовжує застосовувати адмінресурс для ведення своєї виборчої кампанії.

Про це повідомляє прес-служба депутата Львівської обласної ради Ярослава Дубневича.

Як зазначено в повідомленні, незважаючи на те, що Іван Білак з вівторка, 14 серпня офіційно перебуває у відпустці, він продовжує використовувати своє службове становище та вплив для агітації за себе .

Зокрема, як йдеться в повідомленні,  16 серпня він, офіційно перебуваючи у відпустці, наказав зібрати усіх працівників медичної галузі для, нібито, галузевої наради. Натомість, покинувши свої робочі місця, лікарі, фельдшери та інші працівники галузі змушені були чи не дві години вислуховувати про досягнення владної команди в Києві та Самборі.

«Наголошуємо, що це уже далеко не перший випадок, коли Іван Білак зловживає своїм службовим становищем задля промоції своєї особи як кандидата в депутати. Зокрема,  в четвер, 2 серпня, під час колегії РДА, на яку під розписку, окрім членів колегії, було скликано голів сільських рад, секретарів, бухгалтерів, землевпорядників, а також фельдшерів та головних лікарів, Іван Білак агітував присутніх за Партію регіонів та за себе особисто», – зазначає прес-служба Ярослава Дубневича.

Окрім цього, у вівторок 7 серпня голова Самбірської РДА Іван Білаквзяв участь у нараді з працівниками Народних домів та бібліотекарів району. Під час наради він критикував діяльність своїх опонентів по округу і закликав всіх працівників голосувати за нього і за Партію регіонів.

Відповідно, 14 серпня довірена особа кандидата в депутати ВРУ по цьому ж окрузі Ярослава Дубневича Олег Домчак надіславдо Центральної виборчої комісії та голови Львівської облдержадміністрації скаргу за використання адмінресурсу головою Самбірської РДА. В документі, наводяться факти, які засвідчують, що діючий голова РДА використовує свої повноваження в політичних цілях, агітуючи за себе як кандидата до ВРУ,  а також – за Партію регіонів, членом якої він є.

Нагадаємо, що в коментарі ZAXID.NET голова Самбірської РДА Івана Білак звинувачення у використанні адмінресурсу не спростував. «Я нічого коментувати не буду. Нехай збирається Центральна виборча комісія і розбирається, чи я у чомусь не правий», – сказав Іван Білак.


ZAXID.NET

 

Автор: admin от 18.08.2012

  

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X