Русский Выберите язык  Выберите язык

В Луганской обл. ПР размещает свою рекламу в общественном транспорте вопреки нормам Закона, а в Киеве КПУ не отстает от них

ЛуганськУ Луганську в громадському транспорті, а саме в маршрутних таксі розміщена зовнішня реклама Партії Регіонів. Окрім логотипу Партії регіонів на зовнішній рекламі розміщений  меседж, з яким партія йде на вибори «Переможемо Разом!».

У той же час це є грубим порушенням ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», в якій вказано, що розміщення носіїв політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, розміщення політичної реклами у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, а також розповсюдження матеріалів передвиборної агітації, у тому числі політичної реклами, через телерадіотрансляційні або інші інформаційні мережі сповіщання пасажирів та інформаційні табло у приміщеннях станцій та вагонах метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, у транспортних засобах громадського користування забороняється.

Як прокоментувала громадським спостерігачам прес-секретар Луганської обласної організації Партії Регіонів Марина Мендель: «Ви дуже помиляєтеся, такого не може бути на вулицях Луганська. Мені не відомі такі факти.»

Чому прес-служба Партії Регіонів не бачить те, що бачать тисячі луганчан щодня, залишається відкритим. 

ОПОРА
 

А в київських трелейбусах висять вже агітки КПУ


 

Автор: admin от 17.08.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X