Русский Выберите язык  Выберите язык

Парламентські вибори 2012 будуть нечесними, вважають дві третини жителів України

Дві третини (66%) жителів України на сьогоднішній день вважають, що парламентські вибори 2012 будуть, швидше за все, нечесними, тоді як протилежної точки зору дотримується кожен п'ятий опитаний (18%).

Такі дані містяться в черговому дослідженні компанією Research & Branding Groupо бщественного думки населення України щодо майбутньої парламентської виборчої кампанії, повідомляє УКРІНФОРМ.

"Третина потенційних виборців або не збираються брати участь в голосуванні на виборах ВР Україна (21%), або ще не визначилися зі своїм вибором (13%)", - інформують соціологи.

При цьому, основною причиною, по якій респонденти не збираються брати участь в голосуванні або ще не визначилися зі своїм вибором, є недовіра до потенційних кандидатів (27%), а також відсутність гідних кандидатів (10%) і незнання передвиборних програм (9%).

Незважаючи на неоднозначне ставлення респондентів до майбутньої виборчої кампанії та її учасникам, більша частина потенційних виборців (40%) очікують позитивних змін після виборів до ВР, ще третина (34%) не очікують ніяких змін, а кожен п'ятий (20%) - очікує негативних змін.

У регіональному розрізі рівень позитивних очікувань зростає з Південного Сходу (36%) на Захід (49%) України.

Третина українців (34%) бачать можливість позитивних змін в країні після парламентських виборів у разі досягнення компромісу між владою і опозицією, кожен четвертий (25%) пов'язує можливість поліпшення ситуації з перемогою опозиції (48% - на Заході України), а кожен десятий ( 12%) - з перемогою провладних сил.

Дослідження проводилося з 22 березня по 1 квітня.

 

Укрінформ

 

Автор: admin от 19.04.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X