Выборы в Украине, Результаты парламентских выборов в Украине, Президентские выборы 2019


http://vibori.co.ua/articles/1/62/kompart-ya-vzhe-viznachilasya-z-kandidatami-v-mazhoritarnih-okrugah-p-imonenko/

Версия для печати / Оригинальная версия

Компартія вже визначилася з кандидатами в мажоритарних округах - П. Симоненко

Всі обласні комітети Комуністичної партії України (КПУ) вже визначилися з кандидатами в депутати по мажоритарних округах. Про це 17 квітня під час свого візиту до Харкова заявив "SQ" лідер Компартії України Петро Симоненко. За його словами, поки ніяких імен партія озвучувати не буде, так як кордони округів ще не визначені.

У той же час лідер КПУ зазначив, що народний депутат, голова Харківського обласного комітету Компартії Алла Александровська буде балотуватися до Верховної Ради в одному з мажоритарних округів Харкова. "Я переконаний, що вона виграє вибори в своєму окрузі", - підкреслив П.Симоненко. Він додав, що КПУ також готує багато молодих кадрів для участі в парламентських виборах. "Ми, природно, провели підготовку молодих кадрів - активістів, агітаторів, працівників дільничних комісій, потенційних кандидатів в депутати", - зазначив лідер комуністів.

За словами П.Симоненка, підготовку до парламентських виборів 2012 р. Комуністична партія почала відразу після завершення місцевих виборів в 2010 р. "Ми дещо змінили підходи підготовки до виборчої кампанії: ще в минулому році нами була розроблена і затверджена стратегія на 2012 р. Це і методи конкретизації роботи, і такі політичні програми, як "Робота. Зарплата. Захист ", що дало можливість протягом року повернути робочим неповернену зарплату - це близько 600 млн.грн. Крім того, є наша програма" Контроль. Порядок. Справедливість ", в якій ми чітко позначили, що громадяни повинні платити не більше 10% сімейного доходу за житлово-комунальні послуги. Сьогодні ми виходимо за межі парламентської діяльності, і загальнополітична наша діяльність спрямована, насамперед, на те, що ми роз'яснюємо ситуацію, викриває наших політичних опонентів у тому, що вони роблять і в чиїх інтересах вони роблять, ми пропонуємо конкретну програму дій і свої кадри ", - заявив П.Симоненко. 


sq.com.ua 

 

Автор: admin от 18.04.2012
Оценка: 

  


Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. |


 

CMS Status-X