Русский Выберите язык  Выберите язык

Партія УДАР висуватиме 70 кандидатів на мажоритарні округи на парламентських виборах восени 2012 року

Як передає кореспондент «Коментарів» , про це в ході прес-конференції заявив лідер партії Віталій Кличко. При цьому він звернувся до лідерів опозиції з цілим рядом пропозицій, які стосуються спільної роботи під час виборчої кампанії. Зокрема, Кличко звернув увагу на необхідність створення спільної програми дій, а також бази для об'єднання опозиції.

Також лідер «УДАРУ» підкреслив необхідність створення «спільних механізмів захисту результатів виборів, оскільки ми впевнені, що на майбутніх виборах можуть бути махінації і фальсифікації результатів».

«Щоб уникнути цього, нам необхідно створити центр захисту результатів голосування», - підкреслив Кличко. Разом з тим він висловив свою думку щодо виборів на мажоритарних округах.

«У нас є 70 кандидатів на мажоритарні округи. Ми готові погодити їх з Комітетом опору диктатурі (КОД) та іншими опозиційними партіями », - зазначив Кличко.

При цьому він заявив, що 28 квітня у Запоріжжі пройде з'їзд партії «УДАР», на якому буде затверджена стратегія партії і створено молодіжне крило.

Відповідаючи на питання щодо планів особисто балотуватися по мажоритарному округу або все ж очолити список, Віталій Кличко відзначив: «На сьогоднішній день заборонено йти одночасно по мажоритарних округах і партійними списками».

«Це питання до кінця не вирішене, але я вважаю, що лідер партії повинен очолити список», - уточнив Кличко.

При цьому він зазначив, що на цей і ряд інших питань дасть відповідь з'їзд партії «УДАР».

Говорячи про своє можливе балотування на пост мера Києва Кличко заявив, що конкретну відповідь зможе дати після того, як буде визначена дата проведення виборів містечок голови.

Нагадаємо, початок широким об'єднавчим процесам в опозиції поклав з'їзд партії «Батьківщина», який відбувся 30 березня.

10 квітня партія «Наша Україна» приєдналася до угоди КОДА, згідно з яким партії-члени комітету об'єднують свої дії, погоджують кандидатів в єдиний список опозиції і своїх представників на мажоритарні округи.

 

Автор: admin от 18.04.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X